Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża opublikowała na Instagramie pierwszy post. "Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości"

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy post na Instagramie po tragicznej śmierci swojego męża. Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia.

Agnieszka Woźniak-Starak od momentu śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, zniknęła dla mediów. Przez niemalże miesiąc nie publikowała nic za pośrednictwem mediów społecznościowych - do dzisiaj.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy post po śmierci męża

Dziennikarka dodała zwykłe zdjęcie wzrastającej magnolii. Dołączyła do niej bardzo długi wpis, w którym zwraca się do przyjaciół, wspierających ją w chyba najtrudniejszym momencie jej życia:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.
Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.
 

Agnieszka Woźniak-Starak napisała też słowa wsparcia dla Gabi Drzewieckiej, która przejęła od niej prowadzenie "jej" programu "Big Brother". Dzisiaj show będzie miał swoją premierę i oryginalnie to właśnie Agnieszka miała go prowadzić. Jednak ze względu na tragiczne wydarzenia pod koniec sierpnia, zrezygnowała z tej pracy.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam <3

Trzymaj się, Agnieszko, czekamy na Ciebie w telewizji!

Zobacz wideo