Widzowie wolą Brzozowskiego od Janowskiego w "Jaka to melodia?". Wyniki oglądalności nie pozostawiają złudzeń

Rafał Brzozowski niedawno zadebiutował w roli prowadzącego "Jaka to melodia?". Znamy pierwsze wyniki oglądalności.

Robert Janowski przez prawie 21 lat był prowadzącym programu "Jaka to melodia?". Niestety, prezenter zdecydował się zrezygnować ze stanowiska, ponieważ nie chciał przystać na zmiany, które Telewizja Polska planowała wprowadzić. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Miejsce Janowskiego szybko zajął Norbi. Na początku widzowie bardzo krytykowali piosenkarza i twierdzili, że nie nadaje się do tej roli. Co więcej, program zaczął odnotowywać spore spadki -  na początku oglądalność zmniejszyła się aż o pół miliona. I tak oto po niespełna roku, Norbi musiał pożegnać się z "Jaka to melodia?". Zastąpił go Rafał Brzozowski, który dotychczas wraz z Izabellą Krzan prowadził "Koło fortuny".

ZOBACZ TAKŻE: Norbi komentuje zamianę z Brzozowskim. "Świetne zagranie PR-owe". Opowiedział też o planowanych zmianach [TYLKO U NAS]

Rafał Brzozowski w "Jaka to melodia?" lepszy od Roberta Janowskiego

Okazuje się, że zamiana prowadzących "Koła fortuny" i "Jaka to melodia?" była dobrym posunięciem TVP. Brzozowski zadebiutował w roli gospodarza "Jtm?" 7 września. Jak podaje "Super Express", wokalista przyciągnął przed telewizory aż 2,1 mln widzów. To więcej niż wtedy, gdy w tej roli mogliśmy oglądać Roberta Janowskiego. Według danych portalu Wirtualne Media w okresie od sierpnia 2017 do czerwca 2018 widownia "Jaka to melodia?" wynosiła 1,86 mln widzów.

 

A Waszym zdaniem, jak radzi sobie Rafał Brzozowski w nowej roli?

Doda pierwszy raz pokazała kulisy nowego programu Roberta Janowskiego "Gra Muzyka"

Zobacz wideo

JP