Robert Janowski skomentował zwolnienie Kurdej-Szatan z TVP. Gwiazdor ostro o swoim byłym pracodawcy. "Trzeba być po jednej stronie"

Robert Janowski rok temu został zwolniony z TVP. Teraz jego los podzieliła Barbara Kurdej-Szatan. Były prowadzący "Jaka to melodia" nie szczędzi słów krytyki pod adresem telewizji.

Robert Janowski po 20 latach prowadzenia kultowego programu "Jaka to melodia" stracił posadę. Wydarzyło się to z dnia na dzień. Kiedy media zaczęły informować o pogłoskach w tej sprawie, sam Janowski jeszcze nie miał pojęcia, co się dzieje, ponieważ nikt z władz stacji nie powiedział mu o rychłym zwolnieniu. Ostatecznie Robert odszedł z TVP, a jego miejsce zajął Norbi. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Teraz przez to samo przechodzi Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka z dnia na dzień straciła trzy programy, a o zakończeniu współpracy nie poinformowało jej szefostwo, tylko kolega z produkcji. Basia nie kryje żalu, że po tylu latach pracy dla Telewizji Polskiej, pożegnano się z nią w ten sposób.

Robert Janowski komentuje zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan

Jednym z nieoficjalnych powodów zwolnienia Kurdej-Szatan były jej poglądy polityczne, które nie zgadzały się z linią stacji. Otóż aktorka popierała kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy (polityk z ramienia PO), a także uczestniczyła w Paradzie Równości. I choć Telewizja Polska w oświadczeniu poinformowała, że zmiany były nieuniknione, ponieważ oferta programów rozrywkowych musi być dynamiczna, to i tak fani Basi nie mają wątpliwości, że powód był zupełnie inny. Tego samego zdania jest Robert Janowski.

Nie dziwię się. W tej telewizji trzeba być po jednej stronie. Od jakiegoś czasu nie ma debaty publicznej i bardzo ciężko jest obronić swoje zdanie, bo stajesz się od razu wrogiem. Szkoda, bo warto ze sobą rozmawiać. Dzięki temu może byśmy się mniej kłócili, może znaleźlibyśmy z tego wyjście. Tak sobie myślę - jeden kraj, a dwa narody. Okropne to, co powiedziałem. Chciałbym to wymazać. Chciałbym to wymazać na zawsze z każdej głowy. Zasługujemy na to, żeby być razem. Mamy potencjał jako Polacy. Przesyłam serduszko. Basi Kurdej-Szatan też - powiedział Janowski dla "Party".

Mamy nadzieję, że i Robert Janowski i Barbara Kurdej-Szatan będą spełniać się w nowych stacjach telewizyjnych!

Doda pierwszy raz pokazała kulisy nowego programu Roberta Janowskiego "Gra muzyka". Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (132)
Robert Janowski stracił pracę w TVP. Teraz jego los podzieliła Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdor gorzko komentuje zwolnienie. "Nie dziwię się"
Zaloguj się
 • Gość: J.

  Oceniono 52 razy 32

  Chory kraj, żeby poglądy polityczne były powodem do zwolnienia z pracy. Byle dalej od taich miejsc.

 • Gość: bigbentus

  Oceniono 45 razy 31

  A jak to się ma do tego debila z IKEI,którego broni nawet sam Ziobro,jakoś nikt nie stanął w obronie ludzi których wyrzuca się z mediów z dnia na dzień i to tylko za poglądy nie zgodne z poglądami prezesa,może o to chodzi że nikt ze zwolnionych nie posłużył się znajomością biblii.

 • biesczad1

  Oceniono 25 razy 25

  Szkoda, że niektóre "gwiazdy" sKU...ły się...

 • Gość: EWA

  Oceniono 27 razy 19

  Chce jednej Polski dtego nie głosuje na PIS.

 • Kasia M

  Oceniono 40 razy 18

  Trafnie powiedziane p.Janowski.Trafnie i bez dywagacji .

 • xerathus

  Oceniono 18 razy 16

  "Życie na podsłuchu" - warty obejrzenia film o artystach w NRD. Wypisz, wymaluj dzisiejsza TVP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX