Blake Lively świętuje urodziny. Ryan Reynolds pokazał jej najbrzydsze (SERIO) zdjęcia

Blake Lively w niedzielę obchodziła swoje 32 urodziny. Z tej okazji jej mąż Ryan Reynolds złożył jej życzenia w taki sposób, że chyba nikt nie chciałby takich dostać. Pokazał jej prywatne - bardzo brzydkie - zdjęcia.

Blake Lively świętowała w miniony weekend urodziny. Mąż ciężarnej aktorki, Ryan Reynolds, złożył jej wyjątkowe życzenia na Instagramie. Pokazał serię zdjęć, na których Blake wygląda w 100 proc. naturalnie, bez pozowania - a to oznacza, że niestety niezbyt korzystnie. I nie ma w tym ani grama krytyki z naszej strony, bo każdy z nas jest taką Blake na większości zdjęć.

Ryan Reynolds składa "życzenia" Blake Lively

Blake Lively i Ryan Reynolds to jedna z najpiękniejszych par amerykańskiego showbiznesu. Jednak patrząc na fotki Ryana można odnieść wrażenie, że to on tu jest tą piękniejszą połową związku.

Z dziesięciu pokazanych fotografii Ryan znajduje się na dziewięciu - i na każdym zdjęciu wygląda jak rasowy model. A Blake? Delikatnie mówiąc, nie wygląda na tych fotkach korzystnie.

Na części jest w ruchu (co nie pomaga), na niektórych ma głupią minę lub zamknięte oczy, albo dopiero ustawia się do pozowania. Część jest z czasu wczesnej lub późnej ciąży, kiedy Blake wybierała wygodę nad styl (I SŁUSZNIE!). Jedna z fotek jest ucięta tak, że widać na niej tylko pięknego Ryana.

 

Fani aktora na szczęście znają konwencję, zgodnie z którą prowadzi on swój profil na Instagramie, i od razu załapali żart. Większość zgodnie przyznaje, że nie ma czegoś takiego, jak "zła fotografia Blake Lively":

Brzydkie zdjęcie? NIGDY.
Wszystkiego najlepszego, piękna!
Jest piękna!
Na tych zdjęciach uchwycono całe jej piękno

Mamy nadzieję, że Blake ma do siebie - i do śmieszków Ryana - sporo dystansu, bo my byśmy się za taki "prezent" wkurzyli. Chociaż może gdyby to był prezent od Ryana Reynoldsa, to kto wie... Jemu pewnie można sporo wybaczyć.

Wszystkiego najlepszego, Blake!

Blake Lively bez makijażu wygląda pięknie, choć te zdjęcia zwyczajnie nie są dla niej łaskawe. A jak wyglądają inne gwiazdy?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA