Wiemy, kim jest kobieta, z którą Woźniak-Starak pływał przed zaginięciem. "SE" twierdzi, że to 27-letnia kelnerka

Od niedzieli trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Była z nim 27-letnia kobieta. "SE" dowiedział się, kim jest.

Piotr Woźniak-Starak w nocy z soboty na niedzielę pływał motorówką razem z 27-letnią kobietą. To właśnie wtedy doszło do wypadku, w wyniku którego oboje wpadli do wody. Towarzyszka producenta dopłynęła do brzegu, natomiast on nadal jest poszukiwany. "Super Express" dowiedział się, kim była tajemnicza kobieta.

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Kim jest 27-latka?

Media na początku spekulowały, że mężowi Agnieszki Woźniak-Starak towarzyszyła jego siostra - Julia. Szybko okazało się, że była to anonimowa kobieta, której po wypadku na jeziorze Kisajno udało się dopłynąć do brzegu.

Mieszkanka Łodzi powiedziała, że pływała na motorówce z 39-letnim mężczyzną. Podczas wykonywania gwałtownego manewru oboje wpadli do wody. Kobiecie udało się przepłynąć około stu metrów, by dotrzeć do brzegu. Mężczyzny poszukują służby ratunkowe – mówiła w niedzielę Iwona Chruścińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Według informacji, do których dotarł "SE", 27-letnia kobieta pracowała jako kelnerka w jednej z restauracji znajdujących się w pobliżu posiadłości Staraków. Z doniesień tabloidu wynika, że Piotr Woźniak-Starak poznał ją niedawno i zaprosił ją wcześniej do swojego domu.

Piotr Woźniak-Starak przed wypadkiem widział się z Agnieszką

Jak udało się ustalić "Faktowi", Piotr Woźniak-Starak spędził sobotni wieczór w Rydzewie nad jeziorem Niegocin, a konkretnie w gospodzie pod Czarnym Łabędziem. Dopłynął tam motorówką, a w ślad za nim ruszyli jego ochroniarze. Na kolacji byli również Agnieszka Woźniak-Starak z rodzicami oraz psem. Wszyscy mieli wrócić do domu około godziny 23.00. Następnie dziennikarka podobno podjęła decyzję o powrocie do Warszawy.

Prawdopodobnie około godziny czwartej nad ranem rybacy zadzwonili na policję, aby zgłosić, że motorówka zakłóca ciszę nocną na jeziorze Kisajno. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, była ona pusta. Na brzegu znaleziono 27-letnią kobietę, która płynęła razem z Woźniakiem-Starakiem.

Dwójka znajomych miała dopłynąć w nocy do wyspy w pobliżu posiadłości Staraków. Wtedy biznesmen miał poprosić towarzyszących ochroniarzy, by wracali do portu. Sam powiedział, że za chwilę dopłynie. Tak się jednak nie stało.

Jeszcze niedawno Agnieszka Woźniak-Starak świętowała na Mazurach 39. urodziny Piotra. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd:

Zobacz wideo

AD

Więcej o: