Gwiazda serialu "Zniewolona" opublikowała wyjątkowy post skierowany do Polaków. "Koledzy, jesteście fajni!"

Katerina Kowalczuk, odtwórczyni głównej roli w serialu "Zniewolona", podziękowała widzom TVP za tak ciepłe przyjęcie ukraińskiej produkcji.

Serial "Zniewolona" emitowany jest zaledwie od miesiąca, a już jest jednym z najchętniej oglądanych seriali przez Polaków. Jacek Kurski, który jest wyjątkowo zadowolony z wyników, jakie robi ta produkcja, nie ukrywa entuzjazmu na swoim profilu na Twitterze. 

"Zniewolona". Rekordowa liczba widzów

Pękły 3 miliony!!! Rekordowa widownia 27. odcinka Zniewolonej. Serial ciągle rośnie. To już zjawisko. Dziękujemy - napisał w poście.

W miniony wtorek padł kolejny rekord, czego także nie omieszkał wrzucić na Twittera.

07.08. Zniewolona, 29 odc. TVP1: 3,34 mln. Nowy rekord! - czytamy.

Na powyższe wpisy i ciepłe przyjęcie widzów nie pozostała obojętna główna aktorka serialu, Katerina Kowalczuk.

"To już jest fenomen ", "Ten serial dosłownie zniewolił widzów TVP. Hitu z Ukrainy pozazdrości nawet Netfix" - cytuje Kowalczuk.
Krótko o tym, czy Ukraina potrafi robić seriale na światowym poziomie dla widowni z zachodu, a nie wschodu. Koledzy, jesteście fajni!!! - czytamy dalej w poście.

W komentarzach nie brakowało wyrazów zachwytu od polskich fanów.

Czekamy na kolejne sezony.
Super serial, bardzo mi się podoba.
Czekamy na spotkanie aktorami w Polsce.
Katerina Kovalchyk, wybacz mi słaby angielski, ale to prawda, że Polska jest zachwycona Waszym wspaniałym serialem. Ja też.
Uwielbiam! Ten serial z całą rodziną oglądam! Zawsze nie mogę doczekać się następnego odcinka. Katerina to cudowna dziewczyna! Najlepszy serial z najlepszymi aktorami - czytamy.

A wy, oglądacie "Zniewoloną"?

Kim jest Katerina Kowalczuk?

Katerina Kowalczuk urodziła się w 1993 roku w Rosji i zaledwie cztery lata temu ukończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Jest delikatną blondynką. Dziejąca się jej na ekranie krzywda boli również widzów. 26-letnia aktorka ma na koncie na razie niewiele ról teatralnych i w filmach krótkometrażowych, ale widać, że to dopiero początek jej kariery. Prócz serialu "Zniewolona", niebawem będziemy mogli ją zobaczyć w serialu "Dwie Siostry" i filmie krótkometrażowym "Roy". Na razie "Zniewolona" jest jej największym sukcesem i pierwszą rolą pierwszoplanową, która przekroczyła granicę na Bugu.

W swoim CV Katerina Kowalczuk napisała, że potrafi jeździć konno, tańczyć, żonglować, a nawet strzelać. Biegle mówi nie tylko po rosyjsku, ale też po angielsku. Zdarza się jej pracować jako modelka. Kilka tygodni temu zaczęła naukę języka francuskiego i, jak słyszymy na nagraniu na jej Facebooku, idzie jej do zdumiewająco doskonale:

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: