Dzięki roli w "Zniewolonej" zdobył spore grono fanek. W serialu nosi długie włosy, jednak w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej

"Zniewolona" to prawdziwy hit TVP. Media rozpisują się o fenomenie serialu, co potwierdzają widzowie. Aktorzy, którzy pojawili się w produkcji, stali się wielkimi gwiazdami. Zajrzeliśmy dla Was na Instagram serialowego kowala Nazara. I w ogóle nie dziwimy się, że zdobył spore grono fanek!

"Zniewolona" to serial kostiumowy, w którym główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja. To młoda i wykształcona dziewczyna, która walczy o odzyskanie wolności. Kobieta jest własnością najbogatszego ziemianina Piotra Czerwińskiego. Losy bohaterów można śledzić sześć dni w tygodniu (oprócz czwartków) na antenie TVP1 o godz. 20.35.

"Zniewolona". Aktorzy prywatnie - Nazar, czyli Taras Tsymbaluk

Aktorzy nawet nie przypuszczali, że zdobędą aż taką sławę. Żeńska część widzów bez wątpienia zwróciła uwagę na kowala Nazara, w rolę którego wciela się aktor Taras Tsymbaluk. W serialu nosi długie włosy, często możemy zobaczyć go bez koszulki. Na profilu na Instagramie jest równie odważny! Chętnie dodaje zdjęcia, na których pozuje w samej bieliźnie. W sumie nic dziwnego, że chętnie pokazuje ciało, gdyż wkłada sporo pracy w to, żeby dobrze wyglądać. Często bywa na siłowni, ćwiczy zwłaszcza bicepsy. W rzeczywistości jednak ma inną fryzurę niż w serialu i zdecydowanie woli krótkie włosy.

 

Aktor ma 30 lat, urodził się 16 grudnia. Gra nie tylko w serialach i filmach, jest także aktorem teatralnym. Ma na swoim naprawdę wiele ról, jednak oczywiście największą sławę zyskał dzięki udziałowi w "Zniewolonej". Niestety, o jego życiu prywatnym niewiele wiemy, gdyż na Instagramie nie ma zdjęć z bliskimi.

Bez wątpienia jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w serialu, zgadzacie się z nami?

Oni odeszli z 'M jak Miłość':

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA