Janusz Chabior się zaręczył. Jego partnerka jest o 18 lat młodsza. Pochwaliła się pierścionkiem! Fani: Damskie serca krwawią

Janusz Chabior zaręczył się ze swoją ukochaną, Agatą. Aktor podzielił się radosną nowiną z obserwatorami za pośrednictwem Instagrama.

Zaręczyny gwiazd zawsze wzbudzają wiele pozytywnych emocji. Najszybszym i najłatwiejszym sposobem poinformowania fanów o radosnym wydarzeniu są media społecznościowe. Podobnie było i w przypadku znanego polskiego aktora, Janusza Chabiora.

Janusz Chabior zaręczył się

Aktor znany z takich produkcji jak "PitBull", "Świadek koronny" czy "Ślepnąc od świateł" postanowił się oświadczyć! Jego wybranką jest o 18 lat młodsza Agata Wątróbska, która również występuje w filmach i serialach. Chabior poinformował o zaręczynach na Instagramie i opublikował ich wspólne zdjęcie zrobione polaroidem. Na palcu przyszłej panny młodej można zauważyć piękny pierścionek z czarnym kamieniem. Janusz poprosił ukochaną o rękę w miejscowości Corleone, we Włoszech.

No to jak się zaręczyć, to tylko w Corleone - napisał na Instagramie.

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Życzenia złożyły m.in. Grażyna Wolszczak i Olga Bołądź.

Damskie serca krwawią panie Januszu! I ja wśród nich! Gratulacje!
O rany! Państwo włączyło tempo odrzutowe! Gratulacje! - napisała Wolszczak.
Kochani bardzo wam gratuluję! Ściskam - skomentowała Bołądź.
 

Musimy przyznać, że pierścionek zaręczynowy Agaty robi wrażenie. Sprawdźcie, jakie były najdroższe pierścionki zaręczynowe innych gwiazd:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: