Klaudia Halejcio chwali się płaskim brzuchem. Fani: Ale mięśnie sobie namalowałaś. Gwiazda odpowiedziała. "Doszłam do perfekcji"

Zdjęcie brzucha Klaudii Halejcio podzieliło internautów. Fani zarzucają jej, że domalowała sobie mięśnie. Aktorka szybko rozwiała wątpliwości.

Klaudia Halejcio cieszy się świetną figurą, dlatego na jej Instagramie pojawia się dużo zdjęć, na których chwali się smukłą sylwetką. Gwiazda nie ukrywa, że ciężko pracuje nad tym, aby mieć umięśnione ciało. Często pokazuje, jak ćwiczy i aktywnie spędza czas. Aktorka obecnie wypoczywa w Hiszpanii, jednak nie wyleguje się ciągle na plaży. Stawia przede wszystkim na sport. Fani zamiast podziwiać jej piękne fotografie, zwrócili jednak uwagę na brzuch Klaudii.

Klaudia Halejcio domalowała sobie mięśnie?

Gwiazda pochwaliła się, że na urlopie próbuje swoich sił w pływaniu na desce surfingowej.

Wakacje to czas, który bezwzględnie trzeba poświęcić na odpoczynek – czyli regenerację! Dla mnie wypoczynek musi być połączeniem totalnego lenistwa na plaży i aktywnego spędzania czasu! Czyli na sportowo! - napisała Klaudia
 

Internauci szybko zwrócili uwagę, że brzuch Halejcio wygląda nienaturalnie. Sugerują, że aktorka lekko go sobie podrasowała. Jedna z osób napisała wprost:

Ale sobie brzuch namalowałaś.

Klaudia nie czekała długo z odpowiedzią.

Parę miesięcy wprawy. Doszłam do perfekcji, nie zmywa się w wodzie - zażartowała gwiazda

Fanka jednak nie dała za wygraną.

Widać, że sobie trochę makijażem upiększyłaś brzusio. Ale grunt, że się nie zmywa
Takie kosmetyki teraz robią, że nawet prysznic ich nie rusza - stwierdziła aktorka

Aż trudno uwierzyć, że można posądzić Klaudię o domalowanie mięśni. Na wielu zdjęciach brzuch aktorki wygląda tak samo, więc nie ma możliwości, żeby za każdym razem poprawiała jego wygląd. Cenimy Klaudię za dystans do siebie i podziwiamy za ten "kaloryfer"!

Nie tylko Klaudia Halejcio może pochwalić się pięknym ciałem. Zobaczcie, jak na wakacjach prezentowała się Natalia Siwiec.

Zobacz wideo

JP