Anna Mucha wylądowała w szpitalu. "Wysiadła mi wątroba". Wini dietę pudełkową

Anna Mucha trafiła do szpitala. Nabawiła się problemów z tarczycą i wątrobą. Znalazła przyczynę - kilkumiesięczne stosowanie diety pudełkowej.

Anna Mucha w szczerym poście na InstaStories wyjaśnia, co stoi za jej problemami zdrowotnymi. Mówi, że winna jest dieta pudełkowa, którą stosuje od dłuższego czasu.

Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba albo tarczyca zaczęła się buntować. I lądowałam w szpitalu - opowiada.

Twierdzi, że to "nie kwestia jednej firmy cateringowej", tylko jakości jedzenia, sposobu jego przygotowania oraz opakowań, w których jest podawane. Mucha podejrzewa, że głównym winowajcą jest tu plastik, który mogła przyjmować "w drobnych dawkach".

Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią.

Objawy, o których bez skrępowania opowiedziała Anna Mucha, skutecznie zniechęcają do stosowania diety pudełkowej. Aktorka wylicza zmiany na skórze i ciele, które są "widoczne, coraz bardziej kłopotliwe, trudniejsze do opanowania". Jest przekonana, że nic nie zastąpi "świeżo przygotowanego posiłku z dobrych produktów".

ZOBACZ TEŻ: Diety pudełkowe, siłownia, zielona herbata. Oto sposoby gwiazd na młody i zdrowy wygląd. Wybraliśmy te, na które możesz sobie pozwolić

Anna Mucha stara się zrezygnować z plastiku

Jeden z ostatnich postów na Instagramie Anny Muchy świadczy o tym, że chyba na dobre zrezygnuje z diety pudełkowej - nie tylko z powodów zdrowotnych, lecz także ze względu na kwestie ekologiczne. Aktorka urządziła sobie "dzień bez plastiku".

Dieta pudełkowa - popularna, ale nie na każdą kieszeń

Dieta pudełkowa cieszy się powodzeniem wśród gwiazd. Celebryci nie tylko ją stosują - niektórzy otworzyli własne firmy oferujące usługi cateringowe. Za taki biznes wzięły się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska. Jednego jesteśmy pewni - ceny diety pudełkowej nie należą do niskich. Jak już pisaliśmy, za cztery zupy od Rozenek-Majdan trzeba zapłacić nawet 125 złotych.

Jaki jest sposób Dody na idealną sylwetkę? Zdradza to w poniższym wideo:

A Wy stosujecie dietę pudełkową?

mmr

Więcej o:
Komentarze (349)
Dieta pudełkowa: Anna Mucha w szpitalu. "Wysiadła mi wątroba"
Zaloguj się
 • nick_bezimienny

  Oceniono 265 razy 257

  dawniej problemom z wątrobom winne były nie pudełka tylko butelki :)

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 125 razy 115

  Sądzę, że stan zdrowia celebrytek zależy od tego, co w danej chwili jest modne: gotowanie w domu, łażenie po knajpach, czy diety pudełkowe. Skończył się lans na stanie w garach i cykanie fotek z drewnianą łychą, przyszedł kolejny na gotowe żarcie w pudełkach.

 • Gość: małe_miki

  Oceniono 80 razy 74

  Mnie tam wątroba wysiadła po diecie stoliczkowej - entliczek, pętliczek, czerwony stoliczek, a na tym stoliczku pół litra w koszyczku. Bęc.

 • Gość: celofan

  Oceniono 75 razy 67

  To wszystko wina niejasnej instrukcji obsługi, w której nie było wyraźnie zaznaczone aby nie nie zjadać opakowań po spożyciu zawartości...

 • Gość: gosc

  Oceniono 86 razy 58

  dieta pudelkowa jest po to by zarabialy firmy cateringowe,czy tak trudno normalnie ugotowac cos zdrowego w domu?nie przesadzajmy,kazdy gotuje obiad,robi sniadania,kolacje od zarania dziejow tak bylo,wazne by sie ruszac,nie siedziec przed laptopem,telewizoerm

 • sraczezwersacze

  Oceniono 59 razy 53

  Na ludzkiej głupocie zarabia się najlepiej (i najbardziej uczciwie)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX