Ewa Wachowicz pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fani podziwiają szczupłe ciało, ale zwrócili też uwagę na opaleniznę. "Starczy już słońca"

Ewa Wachowicz wypoczywa właśnie na rajskich wakacjach w Jordanii. Na Instagramie pokazała zdjęcie w bikini, tuż po kąpieli w błocie. Fani żartują z jej koloru skóry.

Wakacje rozpoczęły się na dobre, zatem gwiazdy wyjeżdżają na urlopy. Choć w tym roku jednym z najpopularniejszych miejsc na wypoczynek jest grecka wyspa Mykonos, na której wypoczywali m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni, Sara i Artur Borucowie czy Sandra Kubicka, to niektórzy celebryci odkrywają dalsze zakątki świata. Ewa Wachowicz wybrała się w podróż do Jordanii, gdzie zwiedza i zażywa kąpieli błotnych. Na swoim profilu na Instagramie cały czas zdaje relację.

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie w bikini

Gwiazda, choć w swojej pracy głównie zajmuje się gotowaniem i smakowaniem potraw, to zupełnie nie ma problemu z utrzymaniem rewelacyjnej sylwetki. Była Miss Polonia wciąż jest w rewelacyjnej formie i bez obaw pokazuje się w bikini. Na jednym ze zdjęć pozuje umazana od stóp do głów w błocie z Morza Martwego. Jest to świetna metoda pielęgnacji skóry, która działa prozdrowotnie.

Od rana jak dziecko, taplać się w błocie. Ku zdrowotności. Dobrego dnia - informuje Ewa.
 

Wielu fanów napisało w komentarzach, że dało się nabrać, bo myśleli, że czarny kolor skóry gwiazdy, to zbyt mocna opalenizna.

A ja chciałam, pani Ewo, napisać, że chyba starczy już słońca.
To błoto, a myślałam, że opaliła się Pani aż tak. Piękne ciało!
Super. W pierwszym momencie myślałam że to opalenizna - czytamy.

Podoba nam się, że Ewa Wachowicz ma do siebie dużo dystansu. :)

Te gwiazdy nie zawsze były takie szczupłe. Zobacz, komu udało się schudnąć.

Zobacz wideo

JP