Ewa Wachowicz coraz smuklejsza. Wyszczupliła się nie tylko jej twarz. Spójrzcie na całą sylwetkę

Ewa Wachowicz na konferencji programu "Top Chef" zaprezentowała się w sukience, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Jurorka sporo schudła.

Program "Top Chef" wraca na antenę Polsatu po krótkiej przerwie. W jury ponownie zasiądzie Ewa Wachowicz, która na konferencji kulinarnego show zaprezentowała się naprawdę super! Na zdjęciach widzimy ją w żółtej, obcisłej sukience, która podkreśliła jej zgrabną i coraz smuklejszą figurę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Ewa Wachowicz nigdy nie borykała się z nadwagą, ale jeszcze niedawno jej kształty były znacznie krąglejsze. W 2016 roku wyznała, że wykonała specjalistyczne badania genetyczne, które wykazały, że posiada gen otyłości. Była Miss Polonia obecną, świetną figurę zawdzięcza wysiłkowi fizycznemu i odpowiedniej diecie. 

Grunt to mądre jedzenie. Nie lubię słowa "dieta" - kojarzy mi się z ograniczeniami, to po prostu zdrowy styl życia. Nie wystarczy nie jeść glutenu i węglowodanów wieczorem. Niezbędne są regularne ćwiczenia. Ćwiczę dwa-trzy razy w tygodniu z trenerem osobistym, w pozostałe dni - joga i cardio - mówiła w "Gali". 

Prezenterka w rozmowie z Plotek.pl zdradziła także, że jest ogromną fanką zdrowego żywienia. Co znajduje się na stole Wachowicz? 

To, co w sezonie można dostać na straganach, to co jest najsmaczniejsze. Przywiązuję wagę do sezonowości. Żadnych fast foodów, niczego, co jest mocno przetworzone.  Uwielbiam desery, z tym, że staram się raz w tygodniu mieć dzień poświęcony na różne przyjemności, na słodkości, najczęściej jest to sobota lub niedziela, kiedy sama piekę ciasta. Moi przyjaciele najbardziej lubią czekoladowe ciastko z płynącym czekoladowym sercem, szarlotkę, uwielbiają też szybkie desery z serkiem mascarpone, z białej czekolady i z sezonowymi owocami, a także tort bezowy i tort hiszpański - mówiła.

Naszym zdaniem pani Ewa wygląda świetnie! A jak Wam się podoba?

JT