Małgorzata Rozenek zrobiła nieperfekcyjny retusz. Okno zaczęło falować? Ktoś tu chyba chciał powiększyć sobie pupę

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie, jak ćwiczy. Jednak zdjęcia zostały trochę podrasowane. Szczupła talia i krągłe pośladki to nie efekt treningów.

Instagram wydaje się być inną rzeczywistością. Tam wszystko jest piękne, długie, szczupłe, apetyczne i w żywych kolorach. Gwiazdy pokazują nam swoje luksusowe życia, egzotyczne wakacje, piękne kreacje, a nawet jak robią selfie w stylu "no make-up" to i tak wyglądają, jakby dopiero co wyszły od kosmetyczki. Małgorzata Rozenek pochwaliła się w mediach społecznościowych, że korzysta z każdej wolnej chwili, aby ćwiczyć. Co więcej, udowadnia, że treningi w pocie czoła dają jej niesamowite efekty. Jednak okazuje się, że ta "wersja zdarzeń" jest nieco naciągana - i to nieprzypadkowe słowo.

Małgorzata Rozenek retuszuje zdjęcia i zaokrągla pośladki

Na profilu "Perfekcyjnej" na Instagramie pojawiła się cała sesja zdjęciowa z jej ostatniego treningu z użyciem specjalnych taśm. Na fotografiach możemy oglądać Małgosię w różnych pozach, które wzmacniają mięśnie ud i pośladków. Wiele kobiet mogłoby pozazdrościć jej jędrnej pupy, jednak okazuje się, że prawdopodobnie Rozenek skorzystała z delikatnego retuszu, aby podkreślić krągłości wypracowane dzięki ćwiczeniom.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen Instagram/m_rozenek

Ktoś mógłby uznać, że wygięcie futryny to np. niedoskonałość aparatu albo zwykły przypadek, jednak na pozostałych zdjęciach, rama wróciła już do oryginalnego kształtu.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen Instagram/m_rozenek

Fanki gwiazdy szybko to wychwyciły:

Jak pani nie wstyd ludzi oszukiwać? Widać że jest Photoshop, który pracował nad pośladkami
Na zdjęciu numer cztery aż się fuga pani wygięła w okolicy talii. Jeśli ma pani kompleksy, to po co pani wrzuca zdjęcia. Masakra! - czytamy.

Małgosiu i tak wszyscy wiedzą, że jesteś szczupła i w świetnej formie. Nie trzeba poprawiać urody w Photoshopie.

Małgorzata Rozenek powiedziała nam, że na Instagramie pokazuje prawdziwe życie. Faktycznie? Zobacz wideo:

Zobacz wideo

JP