Co Kinga Duda ma w swoim CV? Choć skończyła dopiero 24 lata, to doświadczenie ma naprawdę imponujące!

Kinga Duda niedawno ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze. "Super Express" dotarł do jej CV. Okazuje się, że córka prezydenta ma imponujące nie tylko wykształcenie.

Kinga Duda w tym roku została magistrem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jednak córka prezydenta nie tylko tytuł magistra może wpisać do CV. Choć ma dopiero 24 lata, ma naprawdę imponujące doświadczenie.

Kinga Duda ma imponujące doświadczenie zawodowe

Część studentów po zakończonej nauce może do swojego CV wpisać wyłącznie ukończone studia. Kinga Duda jest tutaj chlubnym wyjątkiem. W jej CV, do którego dotarł "Super Express", znajdziecie nie tylko ukończone prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Kinga Duda ma za sobą praktyki w znanych i międzynarodowych kancelariach. Pracowała też w Parlamencie Europejskim, kończyła dodatkowe kursy i programy uczelni amerykańskiej. Za sobą ma pięć staży, na których pracowała w czasie studiów.

Do tego dochodzi znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie, poświadczona certyfikatem i praca w dwóch kołach naukowych na uniwersytecie, a także reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego na konkursach dla studentów prawa z całego świata. Nieźle jak na 24-latkę!

Kinga Duda skończyła studia

Kinga Duda wchodzi na rynek pracy z doświadczeniem, jakiego może jej wielu pozazdrościć. Pracę magisterską obroniła w maju. Interesuje się międzynarodowym prawem handlowym i prywatnym, postępowaniem cywilnym oraz metodami alternatywnego sposobu rozstrzygania sporów. W ostatnich latach bardzo rzadko widywaliśmy ją na oficjalnych wyjściach z rodzicami - poświęciła się całkowicie nauce i nie dawała powodów do plotek.

Zobacz wideo
Więcej o: