Kolejny polski piłkarz wziął ślub. Piotr Zieliński poślubił ukochaną Laurę. Suknia panny młodej była spektakularna

Piotr Zieliński to kolejny polski piłkarz, który w tym roku wziął ślub. Jego żoną została Laura Słowiak.
Zobacz wideo

Czerwiec jest bardzo szczęśliwy dla naszych piłkarzy. Aż trzech z nich stanęło na ślubnym kobiercu i poślubiło swoje ukochane. Jako pierwszy poinformował o tym Maciej Rybus, który wziął drugi ślub z Laną. Później okazało się, że w tym samym dniu Krzysztof Piątek ożenił się z Pauliną Procyk. Do tej listy dołączył teraz Piotr Zieliński, który poślubił Laurę Słowiak. Zakochani zdecydowali się na ten krok po sześciu latach znajomości. 

Piotr Zieliński wziął ślub

Tak, jak w przypadku kolegów z reprezentacji, Zieliński milczał na temat planowanej ceremonii. Do tej pory na jego instagramowym profilu nie pojawiły się posty z wydarzenia. Jak to bywa w takich przypadkach, zdjęcia udostępniły osoby zajmujące się organizacją ślubu. Wiadomo, że nowożeńcy pobrali się w ostatnią sobotę w Ząbkowicach Śląskich. Panna młoda miała piękną suknię z długim trenem, która była obszyta koronkami i miała głęboki dekolt. Efektowny był także welon, który ciągnął się po ziemi. Laura zdecydowała się na dość mocny makijaż, a włosy spięła w kok. Całość uzupełnił bukiet z białych kwiatów.

 

Piotr Zieliński oświadczył się Laurze w 2017 roku. Od 2016 roku mieszkają we Włoszech, gdzie gra na pozycji pomocnika we włoskim klubie SSC Napoli. Laura zawsze dopinguje go z trybun, a gdy "Zielu" strzeli gola, pokazuje specjalny gest. Z palców tworzy literę "L", która prawdopodobnie symbolizuje imię jego ukochanej.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.