Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża. Jacek trafił do szpitala. Jego stan jest poważny

Jacek Rozenek przechodzi trudny czas. Niedawno pisaliśmy o chorobie jego byłej żony, teraz to on wylądował w szpitalu.

Jak donosi magazyn "Flesz", Jacek Rozenek od jakiegoś czasu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W połowie maja jego stan był na tyle poważny, że trafił do szpitala, gdzie czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. Barbara Muzyka, menedżerka aktora, potwierdziła, że był on zmuszony odwołać nadchodzące występy, nagrania i szkolenia.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża

Przyczyny złego stanu zdrowia Jacka Rozenka są owiane tajemnicą, ale wiadomo, że może liczyć na wsparcie najbliższych, w tym byłej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda regularnie odwiedza ojca swoich dzieci w szpitalu. Towarzyszą jej synowie i mąż. Rozenek-Majdan powstrzymuje się jednak od komentarzy.

Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji - powiedziała magazynowi "Flesz".

O problemach zdrowotnych Rozenka mówiło się jeszcze w kwietniu, kiedy to aktor poczuł się źle przed wejściem na scenę w Teatrze Kamienica. Emilian Kamiński, dyrektor placówki, zapewniał wtedy, że "sytuacja jest już opanowana". Wygląda jednak na to, że był mąż "Perfekcyjnej" nadal boryka się z tajemniczą chorobą.

Czytaj też: Jacek Rozenek przeszedł udar. Fani pytają, gdzie jest Roksana Gąska. Odpowiedziała > > >

Przypomnijmy, że wiosną u pierwszej żony Rozenka, Katarzyny Litwiniuk, zdiagnozowano raka z przerzutami do kości. W zbiórkę pieniędzy na jej leczenie zaangażowała się wtedy Małgorzata Rozenek-Majdan.