Jacek Rozenek przeszedł udar. Fani pytali się, gdzie jest Roksana Gąska. Zabrała głos. "Ludzie, co z wami? Ogarnijcie się!"

Jacek Rozenek przeszedł niedawno udar i wciąż przebywa w szpitalu. Mówi się o tym, że jest sparaliżowany i mógł nawet stracić mowę. Internauci krytykowali Roksanę Gąskę za brak wsparcia dla partnera. Celebrytka wreszcie odniosła się do komentarzy.

Na początku tygodnia dotarła do nas smutna informacja. Magazyn "Flesz" dowiedział się, że Jacek Rozenek trafił do szpitala w ciężkim stanie. Z czasem okazało się, że popularny aktor przeszedł udar mózgu i prawdopodobnie stracił mowę. Obecnie czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. W trudnych chwilach wspiera go była żona - Małgorzata Rozenek. Sprawy nie komentowała Roksana Gąska, obecna partnerka gwiazdora. Zrobiła to dopiero po krytycznym komentarzu jednej z internautek.

Roksana Gąska odpowiada na krytykę

Przypomnijmy, że Rozenek oświadczył się młodszej o 26 lat Roksanie Gąsce w sierpniu 2018 roku podczas romantycznej wycieczki do Włoch. Para planowała wtedy romantyczny ślub, który miał odbyć się w maju 2019 roku. W międzyczasie pojawiły się nawet informacje o zakończeniu ich związku. Okazały się jednak nieprawdą.

Wiele osób spodziewało się, że Roksana opublikuje na Instagramie oświadczenie w sprawie stanu zdrowia swojego narzeczonego. Kiedy jednak tak się nie stało, jedna z internautek zwróciła celebrytce uwagę na to, że nie wspiera Jacka Rozenka.

Mimo że się rozstaliście, wypadałoby coś o panu Jacku wspomnieć! Czyż nie tak? Jest bardzo chory i trzeba go wesprzeć.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Roksany, która odpowiedziała fance w dość nerwowy sposób.

Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się! Nie mam zamiaru rozmawiać z obcymi ludźmi na temat zdrowia Jacka! A tym bardziej wypowiadać się na tle publicznym, co robię w tej sytuacji. Żyjcie i dajcie żyć innym! - napisała Gąska.

Roksana GąskaRoksana Gąska Instagram

Wiadomo, że stan zdrowia aktora pogorszył się podczas objazdowej trasy teatralnej. Co prawda już w kwietniu dochodziły informacje, że Rozenek poczuł się źle przed wejściem na scenę w Teatrze Kamienica, ale wtedy sytuacja szybko się unormowała. W związku z ostatnimi wydarzeniami, mężczyzna został zmuszony odwołać najbliższe występy, nagrania i szkolenia.

Trzymamy za niego kciuki i wierzymy, że za kilka miesięcy wróci do zdrowia i jeszcze nie raz zobaczymy go w wielu rolach serialowych i filmowych.

AD

Więcej o:
Komentarze (198)
Jacek Rozenek przeszedł udar. Fani pytali się, gdzie jest Roksana Gąska. Odpowiedziała ostro. "Ludzie, co z wami? Ogarnijcie się!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • a.k.traper

  Oceniono 125 razy 121

  Przestańcie pisać gwiazdor bo to jest aktor i lektor, taka nazwa to dla niego obelga.

 • Gość: Lola

  Oceniono 136 razy 118

  Co to za patyk na fotce co to za poza śmieszna z tą pupą wypiętą co to za potwory pooperacyjne i co to za świat koszmar

 • Gość: died Maroz

  Oceniono 103 razy 59

  Po tym jak ta kobiecina stawia spacje widać, że nie skończyła żadnej szkoły. Swój cel osiągnęła, wylansowała się, teraz czeka na bogatszego leszcza. Taki świat, zapraszam do Wawy. Martwię się trochę jak mój Syn znajdzie w przyszłości porządną kobietę. Gdzie szukać, jakieś rady? Na Mazurach? A jak trafi w pociągu na taką jak obecna żona Pazury? Też poleciała na kasę. W kościele? Ale prawicowcy są bez poczucia humoru, 2 drinki to alkoholizma, i zero inwencji w seksie!!! Pozdrawiam ;)

 • gapcio2010

  Oceniono 68 razy 56

  To nie Gąska. To głupia gęś ( vide: prezentowane fotografia) !

 • Gość: xcv

  Oceniono 60 razy 48

  Roxi już przed lustrem robi kasting na kolejny bankomat i przepychacza rury

 • Gość: Gosc

  Oceniono 48 razy 40

  Ma rację, ona nie chce i nie musi tłumaczyć się obcym ludziom co ro i, to jej sprawa

 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 40 razy 36

  Dziwny jest świat celebrytów.
  Z fajnego skromnego aktora (zdrowia!) robi się gwiazdora, a z jego przyjaciółki zdzirę, bo nie chodzi do szpitala z fotoreporterami z tabloidów, jak była żona. A z dyżurnych hejterów na forum - fanów.
  Roksana za młoda, Rozenkowa za stara, bo się 10 lat temu kiedyś na pasku pomylili.
  Wykreowany świat do robienia kasy na pustakach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX