Małgorzata Rozenek włączyła się w walkę o życie byłej żony Jacka Rozenka. Tłumaczy, że syn aktora jest dla niej bardzo ważny

Pierwsza żona Jacka Rozenka, Katarzyna Litwiniak, ma rozsiany przerzut raka do kości. Małgorzata Rozenek włączyła się w walkę o jej życie.
Zobacz wideo

W sobotę pisaliśmy o tym, że pierwsza żona Jacka Rozenka, Katarzyna Litwiniak, walczy z rakiem. O pomoc zaapelował wówczas syn kobiety i aktora, Adrian. Była ukochana aktora potrzebuje 170 tysięcy złotych na terapię protonową w klinice w Monachium. Syn zorganizował dla mamy specjalną zbiórkę pieniędzy, w którą teraz zaangażowała się także Małgorzata Rozenek. 

Była żona Jacka Rozenka walczy rakiem. Małgorzata Rozenek postanowiła pomóc

"Perfekcyjna" opublikowała na Instagramie specjalny post, w którym także prosi o wsparcie.

Uwaga ważne!  Kilka dni temu, dotarła do nas wiadomość o walce z rakiem Kasi, mamy Adriana, bardzo ważnej dla mnie osoby - zaczęła post Małgosia Rozenek.

Rozenek podkreśliła, że przez ostatnie dwa lata Kasia sama ponosiła koszty leczenia, ale w tym momencie przekroczyło to już jej możliwości finansowe. Kobieta ma możliwość przeprowadzenia terapii protonowej w klinice w Monachium, która powoduje wyniszczenie komórek rakowych w dużych skupiskach.

Kasia została zakwalifikowana, jedyną przeszkodą są pieniądze. Zostało tylko kilka tygodni, aby zebrać 170 000 zł. Tutaj czas działa na naszą niekorzyść, a bez zebranej całkowitej kwoty leczenie się nie rozpocznie - czytamy w poście Rozenek.

Małgorzata Rozenek poprosiła zatem swoich fanów wrażliwych na cierpienie drugiego człowieka o wsparcie. 

 

Gdyby ktoś z naszych czytelników chciał pomóc rodzinie Rozenków, poniżej podajemy numer konta.

Numer konta Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252
Tytuł przelewu: Kasia Litwiniak
Dane odbiorcy: Fundacja Znajdź Pomoc
al. Rzeczypospolitej 2 lok. U-2
02-972 Warszawa

 

Katarzyna Litwiniak walczy z rakiem. Syn kobiety i Jacka Rozenka zrozpaczony

Jako pierwszy o pomoc zaapelował Adrian Rozenek, syn chorej i Jacka Rozenka. Jest załamany obrotem spraw. Kiedy wydawało się, że jego mamie udało się pokonać nowotwór, ten znów zaatakował. I to z podwójną siłą.

Moje życie zmieniło się całkowicie kiedy usłyszałem diagnozę mojej mamusi. Jest to dla mnie najważniejsza osoba na świecie. Nauczyła mnie wszystkiego. Jest niesamowicie silną i ciepłą osobą. Świat by dużo stracił gdyby jej zabrakło - powiedział "Super Expressowi" Adrian Rozenek. 
Mama od trzech lat sama dzielnie walczy z rakiem. Niestety w ostatnich dniach okazało się, że przerzuty są poważniejsze niż się spodziewaliśmy. Jedyne co może pomóc to bardzo droga metoda, leczenie protonowe, które jest dostępne tylko w Niemczech. Nie jesteśmy w stanie dozbierać z rodziną takich pieniędzy, dlatego prosimy wszystkich o pomoc - dodał.
 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>