Znana jest przyczyna śmierci córki perkusisty Slipknota. 22-latka przedawkowała narkotyki. Jej wpis na Instagramie porusza

Gabrielle Crahan nie żyje. Córka perkusisty zespołu Slipknot zmarła z powodu przedawkowania narkotyków. Wcześniej była uzależniona od alkoholu i walczyła z nałogiem.

Kilka dni temu Shawn "Clown" Crahan, perkusista zespołu Slipknot, przekazał smutną wiadomość. Jego córka Gabrielle Crahan zmarła. Miała 22 lata. Wówczas ani muzyk, ani jego bliscy nie podali przyczyny śmierci, ponieważ w tamtym czasie nie była jeszcze znana.

Gabreille Crahan zmarła z powodu przedawkowania narkotyków

Zaledwie trzy dni przed śmiercią, Gabrielle Crahan na swoim profilu na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym pochwaliła się, że od pięciu miesięcy żyje w trzeźwości. Na zdjęciu widoczny jest żeton, który przyznaje się członkom grupy anonimowych alkoholików, aby pokazać, od jak dawna walczą i wygrywają z nałogiem.

 

Jak informuje portal Daily Mail, ustalono już, co było przyczyną śmierci córki perkusisty zespołu Slipknot.

Gabrielle Crahan zmarła z powodu przedawkowania narkotyków, a ratownicy medyczni znaleźli przy niej akcesoria do zażywania narkotyków i dowody na to, że zażywała substancje psychoaktywne.

Gabrielle została znaleziona w swoim domu. Gdy nie dawała znaku życia, wezwano medyków, którzy podjęli akcję ratunkową. Pomimo długiej resuscytacji, nie byli w stanie jej uratować i stwierdzili zgon na miejscu.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.