Ashley Massaro nie żyje. "Najseksowniejsza zawodniczka wrestlingu" miała 39 lat

Ashley Massaro nie żyje. Występowała na zawodach wrestlingu, pracowała też jako modelka. Miała 39 lat.

Ashley Massaro nie żyje. Zawodniczka wrestlingu kobiet i modelka została zabrana do szpitala ze swojego domu zaledwie na kilka godzin przed śmiercią.

Ashley Massaro nie żyje

Ashley Massaro od 2005 do 2008 roku walczyła jako profesjonalna wrestlerka. Pracowała również jako modelka, występowała w programach rozrywkowych w telewizji. Wielokrotnie trafiała na okładki kolorowych magazynów, w tym na okładkę "Playboya" w 2007 roku.

Swoją przygodę z wrestlingiem zaczęła od konkursu piękności w kostiumach kąpielowych. W czasie jednego z nich w 2005 roku została zauważona przez dyrektora castingu. Pokonała swoje przeciwniczki w wyścigu do tytułu "Raw Diva" i trafiła do organizacji WWE (World Wrestling Entertainment). Od tego momentu zaczęła być szeroko rozpoznawalna w Stanach Zjednoczonych, nazywano ją wręcz jedną z "najseksowniejszych zawodniczek wrestlingu".

Zawiesiła swoją karierę w 2008 roku ze względu na chorobę córki. Ashley Massaro od tego momentu skupiła się na swojej rodzinie, ale i na gościnnych występach w telewizji oraz prasie.

Zmarła zaledwie 10 dni przed swoimi 40. urodzinami. Przyczyna śmierci Ashley Massaro nie jest znana.