Nie żyje Gabrielle Crahan. O śmierci córki poinformował Shawn "Clown" Crahan, perkusista Slipknot

Shawn "Clown" Crahan, perkusista zespołu Slipknot, przekazał swoim fanom smutną wiadomość. Jego córka Gabrielle Crahan nie żyje. Miała 22 lata.

Gabrielle Crahan nie żyje. Córka Shawna Crahana, występującego w zespole Slipknot jako Clown, zmarła w sobotę wieczorem. Informację o śmierci przekazał jej ojciec.

Gabrielle Crahan nie żyje

Shawn "Clown" Crahan poinformował na oficjalnych kanałach zespołu w social media o tragedii, jaka dotknęła jego rodzinę w sobotę. Gabrielle Crahan, jego córka, zmarła. Muzyk ani jego bliscy nie podają przyczyny śmierci - informują jedynie, że jest ona wciąż ustalana.

Ze złamanym sercem, z największym bólem muszę was poinformować, że moja najmłodsza córka, Gabrielle, zmarła w sobotę, 18 maja, 2019 roku. Miała 22 lata. Rodzina i ja prosimy, żebyście uszanowali naszą prywatność.

22-letnią Gabrielle Crahan żegna też jej rodzeństwo - starsza siostra Alexandria i bracia Simon oraz Gage. Apelują też do internautów i fanów zespołu jej ojca, o zaprzestanie tworzenia teorii spiskowych.

Możecie zmyślać, ile chcecie - zwróciła się do autorów niestworzonych teorii na temat śmierci swojej siostry na Reddicie - ale nie było jeszcze autopsji. Nie mamy żadnych odpowiedzi. Możecie się zastanawiać, ale k***a nie pytajcie mnie i nie piszcie takich rzeczy w internecie razem z innymi, jakbyście znali moją rodzinę. Moja młodsza siostrzyczka zmarła niecałe 30 godzin temu. Uszanujcie to i ból mojej rodziny.

MAW

Więcej o:
Komentarze (12)
Shawn "Clown" Crahan, perkusista Slipknot: Zmarła moja córka Gabrielle. Miała 22 lata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sthoss

  Oceniono 28 razy 10

  Najpierw oglasza publicznie o smierci bliskiej osoby a potem domaga sie ciszy nad trumną. Tego się nie da pogodzić.

 • Gość: Bławatek

  Oceniono 8 razy 8

  Piękni znani i bogaci też cierpią. Czy to ukoi naszą zawiść? Nie bardzo. Dopiero gdy utraci się wystarczająco dużo.

  "The loneliest people are the kindest. The saddest people smile the brightest. The most damaged people are the wisest. All because they do not wish to see anyone else suffer the way they do."

 • Gość: Olek

  Oceniono 6 razy 4

  Współczuję

 • Gość: pan Piotr

  Oceniono 4 razy -2

  Myślę,że zawał,u udar mózgu i śmierć łóżeczkową można wykluczyć...

 • miastomakow

  Oceniono 4 razy -2

  Dowiedziała się że Apoloniusz Tajner się ożenił ....

 • ps11111ps

  Oceniono 47 razy -33

  Z jednej strony smutne.
  Ale z drugiej to cisna sie na usta slowa: kto to jest ten caly Clown i co to za zespol ten Slipknot??? Pierwsze slysze i strzelam, ze redaktor, ktoremu kazali napisac artykuł również jeszcze godzine temu nie wiedział wiedział i dopiero jak mu powiedziano ze ma o takim wydarzeniu napisać to zaczął guglować o co chodzi zeby jakos za bardzo sie nie osmieszyc podczas pisania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX