Ola Kowalska wygrała z ojcem proces o alimenty. Jest jednak jeden problem

Jak donosi "Na żywo", Ola Kowalska wygrała w sądzie walkę z ojcem o zaległe alimenty. Niestety, jak informuje matka dziewczyny - Kasia Kowalska, wciąż nie udało się im ściągnąć pieniędzy od Joriadisa.

Kasia Kowalska jakiś czas temu wyznała jednym z wywiadów, że po urodzeniu córki została sama. Tym samym wokalistka zarzuciła Kostkowi Joriadisowi, że ten nie opiekował się nią i dzieckiem. Przyznała jednak, że pomimo trudnej sytuacji, całkiem nieźle się w niej odnajduje.

W przeciwieństwie do niektórych samotnych matek, ja jestem niezależna finansowo i w pewnym sensie powiodło mi się w życiu. To w dużym stopniu ułatwia mi sytuację - mówiła w radiowym wywiadzie.

Przykrych słów na temat mężczyzny nie szczędzi także główna zainteresowana, Ola. W jednym z wywiadów przyznała, że nie życzy sobie, by łączyło ich chociażby wspólne nazwisko. Jak donosiły media, Ola pozwała ojca o zaległe alimenty. Uważa, że fakt, że mamie nie najgorzej powodzi się finansowo, nie jest żadnym powodem do wyrozumiałości wobec wymagań w stosunku do ojca.

Niedawno wygrała sprawę o alimenty ze swoim ojcem - mówi w wywiadzie dla "Na żywo" Kasia.

Niestety, pomimo wygranej w sądzie, córka wokalistki wciąż nie może wyegzekwować pieniędzy.

Problem w tym, że pieniędzy nie można ściągnąć. Tata wciąż udowadnia, że nie ma za co żyć - dodała Kowalska.

Sam muzyk zapewniał niegdyś w "Fakcie", że to była partnerka zaczęła utrudniać kontakty z dzieckiem i wcale nie było tak, że to on się odciął. Jak twierdzi, zasądzona kwota przekracza jego możliwości finansowe.

O tym, że odbyła się jakaś sprawa i zasądzono ode mnie alimenty na rzecz Oli dowiedziałem się, gdy komornik zajął moje konto. Ja od razu zgodziłbym się na płacenie określonej kwoty, realnej w mojej sytuacji. To, co zasądził sąd, jest powyżej moich możliwości, nie stać mnie na takie alimenty - mówił Joriadis.

Ola Kowalska - córka Kasi Kowalskiej

Aleksandra ma 22 lata i pasjonuje się modą. Niedawno znów wróciła do Londynu, gdzie studiuje projektowanie w College of Fashion w Londynie. Stylizacje, które zazwyczaj prezentuje w sieci, są bardzo kontrowersyjne. Ola Kowalska zwraca na siebie uwagę nie tylko strojami. Często wstawia prowokujące fotki, pokazuje się także w objęciach chłopaka.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.