Do mediów trafiły zdjęcia małej Meghan Markle. Była przeurocza! Zwłaszcza ujęcia z tatą chwytają za serce

Meghan Markle od kilku lat jest skonfliktowana z rodziną. Teraz jednak wyciekły jej zdjęcia z dzieciństwa, na których możemy zobaczyć, że kiedyś byli blisko.
Zobacz wideo

Meghan Markle nie ukrywa, że nie ma najlepszych relacji z ojcem i jego nową rodziną. Nie zaprosiła ich nawet na swój ślub z księciem Harrym, który odbył się w maju 2018 roku, towarzyszyła jej tylko mama. Bliscy księżnej Sussex co jakiś czas wypowiadają się w mediach o ich niezbyt dobrych stosunkach i oskarżają Meghan, że się nimi nie interesuje i zerwała z nimi kontakt. Przyrodniemu bratu miała powiedzieć, że "jest jej daleką rodziną i nie chce go znać". 

Meghan Markle na zdjęciach z dzieciństwa

Jednak kiedyś razem z mamą i tatą tworzyli szczęśliwą rodzinę. Do mediów trafiły właśnie zdjęcia zrobione Meghan, gdy była mała. Zostało na nich uwiecznionych wiele momentów z jej życia. Możemy zobaczyć, jak po przyjściu na świat była tulona przez rodziców. Na jednym z nich jest z ojcem, który z czułością trzyma ją za rączkę. Na innym stawia pierwsze kroki.

Kilka zostało zrobionych podczas rodzinnych imprez. Na jednym widać, jak otwiera prezent na przyjęciu. Po trawie biegała boso, miała na sobie krótką sukienkę na ramiączkach. Nie da się nie zauważyć, że była radosnym dzieckiem, otoczonym miłością przez bliskich.

Tak było do jej 6. roku życia. To właśnie wtedy jej rodzice zdecydowali się rozwieść. Jednak mimo to oboje starali się spędzać z nią jak najwięcej czasu. Z mamą zawsze miała świetny kontakt, a ojca widywała regularnie. Niestety, po latach wszystko się zmieniło. Myślicie, że narodziny dziecka Meghan mogą polepszyć ich relacje?

AW

Więcej o:
Komentarze (51)
Wyciekły zdjęcia małej Meghan Markle. Była przeurocza! Zwłaszcza ujęcia z tatą chwytają za serce
Zaloguj się
 • tetradrachma

  Oceniono 29 razy 11

  Jednak książę Harry popełnił mezalians i to jest początek upadku rodziny królewskiej w Anglii.

 • Gość: hhh

  Oceniono 12 razy 10

  przeciekly zdjecia??? tatus przehandlowal...

 • Gość: Xyz

  Oceniono 30 razy 8

  Już samo to,że poprosiła nie własnego ojca a księcia Karola o poprowadzenie do ołtarza uwidacznia to jak jest wyrachowa!!! Zdaje się,że jej małżonek opowiadał ile to biedna meg przeszla w młodości-niezły teatr,ale na to przedstawienie zlowila grubą rybę!! A na rodzinę się wypiela.

 • Oceniono 22 razy 6

  Fajny murzynek Bambo raczej murzynka Bambinka, oraz cuda chirurgii plastycznej amerykańskiej chirurgii plastycznej teraz nawet nie mówią o niej Afroamerykanka!!

 • Gość: Pani genetyczna

  Oceniono 19 razy 5

  Co ta biedna królowa zrobi jak jej się prawnuczek czarny urodzi

 • Gość: thom

  Oceniono 17 razy 5

  Wszedłem tu wyłącznie po to, żeby spytać: kogo w Polsce ta kobieta obchodzi?
  I proszę nie pisać mi, że mnie, bo wpisuję ten komentarz - po prostu zobaczyłem tytuł na głównej.

 • Gość: :)

  Oceniono 27 razy 5

  Fajna dziewczynka i ma bardzo jasną karnacje jak na mulatkę, ale mama też nie jest specjalnie ciemna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX