Mateusz z Fit Lovers wylądował w szpitalu. Powód? Opuchlizna górnej wargi. "Botoks dziesięć mililitrów to zdecydowanie za dużo"

Mateusz Janusz od wczoraj zmaga się z opuchlizną wargi. Nadal nie wiadomo, co jest jej przyczyną.

W weekend Mateusz Janusz z duetu Fit Lovers przeżył chwile grozy. Internetowy celebryta obudził się w niedzielę z mocno opuchniętą wargą. Jak wyznał "nie brał botoksu" i nie walczył też w sobotniej gali Fame MMA, tym bardziej nie wiedział, skąd wzięły się zmiany na jego twarzy. Oczywiście o wszystkim poinformował swoich obserwatorów na Instagramie.

Zobacz wideo

Mateusz z Fit Lovers w szpitalu

Mimo że sportowiec nie skarżył się na ból czy szczypanie, opuchlizna była coraz większa. Ostatecznie postanowił pojechać do szpitala. Tam okazało się, że sytuacja jest poważniejsza, niż mu się wydawało. Co prawda lekarze nie powiedzieli mu co spowodowało opuchnięcie jego wargi, jednak ostrzegli, że opuchlizna może przenieść do gardła, a to grozi uduszeniem się.

Po podaniu sterydów twarz Mateusza Janusza zaczęła stopniowo dochodzić do siebie. Mężczyzna nawet na chwilę nie stracił pogody ducha. Rozbawiony opowiedział na nagraniu, że kierowca taksówki pomylił go z jego partnerką Pamelą.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

MŁ 

Więcej o: