Edyta Górniak flirtowała z Piotrem Kraśko na wizji. "Możemy się umówić, jeśli żona ci pozwoli"

Piotr Kraśko w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" rozmawiał z Edytą Górniak. Nie spodziewał się, że jego była partnerka będzie flirtowała z nim na wizji.
Zobacz wideo

Edyta Górniak pojawiła się w niedzielę w studiu "Dzień Dobry TVN". Przebieg wywiadu okazał się niezręczny dla Piotra Kraśko. Jak wiadomo, diwa i dziennikarz przed laty byli łączeni ze sobą.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko - spotkanie po latach 

Piotr Kraśko nie był zachwycony faktem, że w studiu "Dzień Dobry TVN"  musi gościć Edytę Górniak. Zawsze emanujący pozytywną energią dziennikarz tuż przed spotkaniem z piosenkarką wydawał się spięty i skrępowany. 

To Kinga Rusin - współprowadząca niedzielne wydanie "Dzień Dobry TVN", tryskała humorem, a Piotr był poirytowany i nieobecny - zdradza informator "Na żywo". 

W zdecydowanie lepszym humorze była Edyta Górniak, która tuż przed wejściem na wizję, ani trochę nie wyglądała na zakłopotaną.

Przywitali się, a właściwie Edyta podbiegła do niego i się do niego przytuliła. On natomiast był bardzo zmieszany jej zachowaniem - donosi informator pisma. 

W trakcie wywiadu Kraśko był raczej milczący i przysłuchiwał się rozmowie wokalistki z Rusin. W końcu jednak i on włączył się do dyskusji. 

Jak zmienił Cię program "Agent Gwiazdy"? - zapytał.
Możemy umówić się na herbatę, to wszytko opowiem, jeśli Ci żona pozwoli - wypaliła diwa. 

Krasko nie spodziewał się chyba takiej odpowiedzi. Szczerze powiedziawszy my również nie możemy uwierzyć, w to, że Górniak tak otwarcie flirtowała z dziennikarzem na wizji. 

Edyta Górniak i Piotr Kraśko  i ich gorący romans

Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Piosenkarka i dziennikarz zaczęli spotykać się w 1998 roku i szybko ze sobą zamieszkali. Ich płomienny romans nie trwał jednak długo. Dziś Kraśko jest szczęśliwym mężem Karoliny Ferenstein- Kraśko, z którą ma troje dzieci. Edyta Górniak niedawno rozstała się z Mateuszem Zalewskim, aktualnie spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem. 

AG