Iwona Pavlovic komentuje ostatni odcinek "TzG". Mocna reakcja internautów. "Powinna pani przeprosić"

Iwona Pavlovic nie ma zamiaru przepraszać Justyny Żyły za to, w jakich słowach oceniła jej pierwszy taniec w "Tańcu z Gwiazdami". Internauci nie rozumieją jej postawy.
Zobacz wideo

Premierowy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowo emocjonujący. Wszystko za sprawą występu Justyny Żyły, który - delikatnie mówiąc - nie należał do udanych. Choć aspirująca celebrytka poruszała się na parkiecie faktycznie drętwo, to nie zasłużyła na taką krytykę, jaką zaserwowali jej jurorzy. Znana z ciętego języka Iwona Pavlovic przeszła samą siebie, ale najwyraźniej wcale tego nie żałuje.

Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. Masakra - powiedziała Pavlović, a jej wypowiedź została wybuczana przez widownię.

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlovic komentuje ostatni odcinek

Iwona Pavlovic opublikowała na Instagramie zdjęcie z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami", na którym pozuje uśmiechnięta i zadowolona.

Szaleńcze emocje po sobotnim odcinku TZG... Jak to dobrze, że serce ma się jedno, a tylko rozmów jest wiele! - napisała.

Choć nie odniosła się wprost do kontrowersyjnej sytuacji z Żyłą, jeden z hashtagów można uznać za bardzo wymowny komentarz do ostatniego odcinka: #betruth. Wygląda na to, że jurorka ponad wszystko ceni sobie szczerość. Internauci słusznie jednak zauważają, że można być szczerym, nie krzywdząc przy tym innych. Choć Pavlovic często krytykuje uczestników show Polsatu, nigdy nie robi tego w taki chamski sposób.

Szkoda ze Pani upokorzyła @justynazyla. Trochę to było nie na poziomie... Nie powinno się oceniać kogoś przez sprawy prywatne. Pozdrawiam. I mam nadzieje ze @tomaszbaranski i @justynazyla przejdą do finału i pokażą co potrafią.
Uważam, że można było w bardziej kulturalny sposób ocenić @justynazyla. Przykro było słuchać tych słów, zwłaszcza, gdy ostatnio tyle mówi się o hejcie, nienawiści.
Pani Iwono, jest Pani niekwestionowanym autorytetem w temacie tańca, ale również uważam iż występ Pani @justynazyla można było ocenić nieco innym językiem. Uważam, że pewne granice dobrego smaku zostały niestety przekroczone.
Moim zdaniem pani Iwona powinna przeprosić za słowa, które wypowiedziała na antenie.

Justyna Żyła jednak się nie poddaje i po niedzielnym odpoczynku kontynuuje próby.

Wracamy do roboty - napisała na Instagramie.

Kibicujecie jej?

WJ

Więcej o:
Komentarze (181)
Iwona Pavlovic komentuje ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami". Mocna reakcja internautów. "Powinna pani przeprosić"
Zaloguj się
 • Gość: mata

  Oceniono 90 razy 32

  P. Pavlovic i p. Grabowski - rzucili kamieniem a sami popaprane zycie maja - ich zycie nie jest krysztalowa kula - niech sie 2 razy zatanowia zanim cos powiedza - zenua seniorow - dali popis glupoty

 • Gość: ja

  Oceniono 62 razy 28

  A czemu nie skomentowała Tajner Dominiki? Tak samo jak Justyna, jest żoną kogoś znanego ; nawet bym powiedziała, że tu jest więcej do krytyki, bo jest piątą żoną....

 • mikwa

  Oceniono 34 razy 24

  To był najgorszy taniec ze wszystkich edycji. Trudno, Żyła nie umie tańczyć. Co wcale nie znaczy, że nie może być miłą, ciepłą, inteligentną osobą.

 • gapcio2010

  Oceniono 45 razy 19

  Jurorom w tym programie płacą niemałe honoraria i to raczej nie za chamstwo ! Pan Grabowski to w ogóle pasuje tam jak pięść do nosa,ale chyba jednak pomylił rolę. Ferdek Kiepski to nie ten program. Pani Pavlovic - nie lepiej. Prymityw i szambo!

 • Gość: an

  Oceniono 70 razy 14

  Justyna Żyła sama nawiązała do swego małżeństwa przedstawiając się publiczności jako była. Pani Iwona Pavlović i tak była łaskawa, mogła ją (słusznie) dosłownie zmiażdżyć. Dała jej 1, chyba za wygląd, p. Justyna zasłużyła na 0!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX