Iwona Pavlovic komentuje ostatni odcinek "TzG". Mocna reakcja internautów. "Powinna pani przeprosić"

Iwona Pavlovic nie ma zamiaru przepraszać Justyny Żyły za to, w jakich słowach oceniła jej pierwszy taniec w "Tańcu z Gwiazdami". Internauci nie rozumieją jej postawy.
Zobacz wideo

Premierowy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowo emocjonujący. Wszystko za sprawą występu Justyny Żyły, który - delikatnie mówiąc - nie należał do udanych. Choć aspirująca celebrytka poruszała się na parkiecie faktycznie drętwo, to nie zasłużyła na taką krytykę, jaką zaserwowali jej jurorzy. Znana z ciętego języka Iwona Pavlovic przeszła samą siebie, ale najwyraźniej wcale tego nie żałuje.

Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. Masakra - powiedziała Pavlović, a jej wypowiedź została wybuczana przez widownię.

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlovic komentuje ostatni odcinek

Iwona Pavlovic opublikowała na Instagramie zdjęcie z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami", na którym pozuje uśmiechnięta i zadowolona.

Szaleńcze emocje po sobotnim odcinku TZG... Jak to dobrze, że serce ma się jedno, a tylko rozmów jest wiele! - napisała.

Choć nie odniosła się wprost do kontrowersyjnej sytuacji z Żyłą, jeden z hashtagów można uznać za bardzo wymowny komentarz do ostatniego odcinka: #betruth. Wygląda na to, że jurorka ponad wszystko ceni sobie szczerość. Internauci słusznie jednak zauważają, że można być szczerym, nie krzywdząc przy tym innych. Choć Pavlovic często krytykuje uczestników show Polsatu, nigdy nie robi tego w taki chamski sposób.

Szkoda ze Pani upokorzyła @justynazyla. Trochę to było nie na poziomie... Nie powinno się oceniać kogoś przez sprawy prywatne. Pozdrawiam. I mam nadzieje ze @tomaszbaranski i @justynazyla przejdą do finału i pokażą co potrafią.
Uważam, że można było w bardziej kulturalny sposób ocenić @justynazyla. Przykro było słuchać tych słów, zwłaszcza, gdy ostatnio tyle mówi się o hejcie, nienawiści.
Pani Iwono, jest Pani niekwestionowanym autorytetem w temacie tańca, ale również uważam iż występ Pani @justynazyla można było ocenić nieco innym językiem. Uważam, że pewne granice dobrego smaku zostały niestety przekroczone.
Moim zdaniem pani Iwona powinna przeprosić za słowa, które wypowiedziała na antenie.

Justyna Żyła jednak się nie poddaje i po niedzielnym odpoczynku kontynuuje próby.

Wracamy do roboty - napisała na Instagramie.

Kibicujecie jej?

WJ