Córka polskiej aktorki podbija serca jurorów w niemieckim "The Voice Kids". "Zdeklasowała wszystkich. Brak słów"

Idalia Orman-Borucka jest córką aktorki "Klanu" Aldony Orman. 10-latka ma piękny głos i właśnie wzięła udział w przesłuchaniach do niemieckiej edycji "The Voice Kids". Dziewczynce udało się przejść dalej i zobaczymy ją w kolejnych odcinkach show. 
Zobacz wideo

Idalia Orman-Borucka ma dopiero 10 lat, a już ma swoich fanów. Dziewczynka wzięła udział w przesłuchaniach do niemieckiego "The Voice Kids", gdzie stanęła przed jury programu - Markiem Forsterem, Leną Meyer-Landrut, Stefanie Kloss i muzykami z zespołu The BossHoss. 

Córka Aldony Orman wybrała niełatwy repertuar - zaśpiewała bowiem piosenkę „When You Wish Upon a Star", która szerszej publiczności znana jest z disneyowskiej animacji "Pinokio". 

O występie dziewczynki poinformowała za pomocą mediów społecznościowych jej sławna mama. 

Z wielką radością i dumą informuję, że dziś, tj. w niedzielę 24 lutego, moja córka Idalia pojawi się na przesłuchaniach w ciemno do niemieckiej edycji show The Voice Kids. Jeśli macie taką możliwość, włączcie, proszę, o godz. 20.15 kanał SAT.1 i sprawdźcie, czy Idalka zakwalifikuje się do etapu bitew o udział w następnych odsłonach show - czytamy na Facebooku Aldony Orman. 

Idalia Orman-Borucka zachwyciła niemieckich jurorów

Dziewczynka wypadał fenomenalnie. Jej głos oczarował jurorów i sprawił, że odwróciły się wszystkie cztery fotele. O utalentowaną 10-latkę walczyła Lena Meyer-Landrut, jednak ostatecznie Idalia trafiła do zespołu Marka Forestera. 

Moja Idalka rozpłakała się ze szczęścia! Razem z jej Tatą Edmundem Boruckim jesteśmy z niej bardzo dumni. Wspólnie cieszymy się z jej sukcesu, gratulując jednocześnie pracowitości i wytrwałości - dodała w aktorka kolejnym wpisie. 

W samych superlatywach pisały o Idalii również niemieckie media. 

Głos Idalii zachwycił wszystkich czterech trenerów. W swojej wersji "Wish Upon A Star" porwała wszystkich do cudownego świata Disneya - czytamy.

Internauta komentują występ Idalii

Po występie Idalii w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy z komplementami pod adresem córki gwiazdy "Klanu". 

Piękny występ oraz wiele czasu poświęconego na wizji, wspaniałe oceny od jury. Brawo. 
Trzymam kciuki! Szkoda, że nie występuje w Polskiej edycji. 
Najlepszy występ. Po prostu wspaniały. Płaczę razem z Idalią.
Ona jest najlepsza. 
Ależ występ. 
Zdeklasowała wszystkich. Brak słów! 

Póki co w sieci nie ma jeszcze nagrania z występu Idalii. Posłuchajcie jednak jej innych wykonań znanych utworów. 

 
 

AG