Uma Thurman zabrała córkę na ściankę. Wyglądają jak dwie krople wody

Uma Thurman pokazała się z córką. Nie ma wątpliwości, że 20-letnia Maya jest kopią słynnej mamy.

Uma Thurman pojawiła się na jednym z najważniejszy festiwali świata sztuki -  Williamstown Theatre Festival w Nowym Jorku. Gwiazda "Pulp Fiction" zabrała na wydarzenie swoją 20-letnią córkę Mayę. 

Zobacz wideo

Uma Thurman z córką Mayą

Uma Thurman ma troje dzieci. Najmłodsza córka Luna jest owocem związku aktorki z Arpadem Bussonem. Natomiast ojcem 20-letniej Mayi i 17-letniego Levona jest  Ethan Hawke. 

Gwiazda filmów Tarantino rzadko zabiera swoje pociechy na salony. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i na imprezie w Nowym Jorku u jej boku pojawiła się Maya. 20-latka zapozowała ze sławną mamą na ściance, ale nie wyglądała, jakby czuła się dobrze w blasku fleszy. Sprawiała wrażenie zawstydzonej i nieśmiałej, cały czas przytulała się do aktorki. 

20-latka na tę okazję wybrała prosty i niewyzywający strój. Czarny golf w białe paski połączyła z czarną marynarką i luźnymi spodniami w tym samym kolorze. Całość zestawiła z odkrytymi sandałami

Tym, co jednak najbardziej zwróciło naszą uwagę, jest uroda dziewczyny. Maya bardzo przypomina matkę - wygląda niemal tak samo jak Uma Thurman w jej wieku. 

Też widzicie to podobieństwo? 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.