Maja Hyży jest skonfliktowana z Agnieszką Hyży? Na Instagramie odniosła się do ich relacji. Jej wypowiedź nas zaskoczyła

Maja Hyży na Instagramie odniosła się do relacji z byłym mężem, Grzegorzem, i jego żoną Agnieszką.
Zobacz wideo

Agnieszka Hyży od ponad trzech lat jest szczęśliwą żoną Grzegorza Hyżego. Mimo upływu czasu, dla niektórych nadal jest to powód do oburzenia. Bowiem zanim artysta związał się z prezenterką, był mężem Mai Hyży, z którą ma dwóch synów, bliźniaków. Mimo szeregu zapewnień ze strony Agnieszki, że poznała wokalistę, gdy ten był już po rozstaniu z żoną, u wielu osób wciąż dominuje przekonanie, że to właśnie ona przyczyniła się do rozpadu rodziny.

ZOBACZ TEŻ: Hyży odpowiada na zarzuty o to, że odebrała męża i... wbiła Mai niezłą szpilę. Co ona na to? Komentarz dość wymowny

Wydawałoby się zatem, że relacje obu pań nie są najprzyjemniejsze. Jak się jednak okazuje, nie jest tak źle! 

Maja Hyży o Grzegorzu i Agnieszce Hyżych

Maja Hyży zrobiła w poniedziałek na swoim Instagramie Q&A i odpowiadała na pytania od fanów. Z jej odpowiedzi można wywnioskować, że stosunki tych trojga wcale nie są najgorsze. 

Czy rozmawiasz z żoną byłego męża? - brzmiało jedno z pytań.
Owszem - odpowiedziała Maja, dodając uśmiechniętą emotikonę. 

Post z Instastory Mai HyżyPost z Instastory Mai Hyży Screen / Instagram / Maja Hyży

Co więcej, ustosunkowała się także do koncertu #artyściprzeciwnienawiści. Przypomnijmy, że to Grzegorz Hyży (obok Dody) jest jednym z najbardziej zaangażowanych w inicjatywę, a jego żona, Agnieszka, odpowiedzialna jest za kontakt z mediami. 

Z ogromną przyjemnością, ale niestety nie ode mnie to zależy - czytamy na profilu Mai Hyży.

Post z Instagrama Mai HyżyPost z Instagrama Mai Hyży Screen / Instagram / Maja Hyży

Jedno z kolejnych pytań dotyczyło bezpośredniej współpracy wokalistki z byłym mężem, na co ta zareagowała równie przychylnie.

Chciałabyś zaśpiewać w duecie z Grześkiem? - zapytał fan.
Jeśli dostałabym taką propozycję - czemu nie - odpowiedziała.

Post z Instagrama Mai HyżyPost z Instagrama Mai Hyży Screen / Instagram / Maja Hyży

A wy, chcielibyście znów zobaczyć ich w duecie?

Początek miłości Agnieszki i Grzegorza Hyżych

Agnieszka, wtedy jeszcze Popielewicz, i Grzegorz Hyży poznali się na Festiwalu w Opolu w 2014 roku, gdy przyszło im wtedy dzielić garderobę. Piosenkarz już wtedy nie był z żoną, Mają Hyży. Przy pierwszym spotkaniu - jak to wspomniał piosenkarz - "nie kliknęło". Dopiero rok później, podczas Festiwalu w Sopocie, zaczęło iskrzyć. Dziennikarka jednak sceptycznie podchodziła do nowej relacji. Ostatecznie jednak dała mu swój numer telefonu, który to nie zapisał się w telefonie piosenkarza. Ten zdeterminowany poprosił o niego wspólną znajomą, Joannę Koroniewską. Wzięli ślub 22 lipca w 2015 roku.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>