Redbad Klynstra pierwszy raz mówi o synu! W końcu zdradził jego imię. Jest bardzo oryginalne

To wyjątkowe święta w rodzinie Redbada Klynstry. Pierwsze bez ojca i pierwsze z synem.

Redbad Klynstra zyskał popularność występując w serialu "Na dobre i na złe". To właśnie na planie kultowej telenoweli TVP aktor poznał swoją żonę - Emilię Komarnicką. W czerwcu para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, ale dopiero teraz aktor zdradził imię syna. Okazuje się, że wraz z żoną wybrali oryginalne imię Kosma. 

Klynstra o pierwszych świętach z synem

Mijający rok przyniósł w życiu Klyntstry nie tylko radości, ale i straty. Największą z nich była śmierć ojca. Zbliżające się święta będą wyjątkowe dla aktora: pierwsze bez taty przy wigilijnym stole i pierwsze spędzone z synem.

Tak, po raz pierwszy zasiądziemy do Wigilii z naszym synkiem Kosmą. Spędzimy święta bardzo tradycyjnie, u rodziców żony w Brzegu na Dolnym Śląsku - wyznał Redbad Klynstra w wywiadzie dla Interii.

Aktor nigdy nie ukrywał swojej wiary. Zależy mu na tym, aby przekazać swojemu dziecku chrześcijańskie wartości. Pierwszą okazją do takiej lekcji będą właśnie nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Chcemy, żeby nasz syn od początku przeżywał Boże Narodzenie w sposób tradycyjny, wiedział, co jest jego istotą. Dlatego prezenty rozdajemy na samym końcu, właściwie tuż przed pasterką - dodał.

Aktor nie ukrywa, że pierwsze święta bez ojca będą dla nie go trudnym przeżyciem. Mimo wszystko Klynstra cieszy się, że mógł pożegnać się z tatą oraz, że zdążył pokazać mu przed śmiercią wnuka. W sierpniu mężczyzna przełożył pobyt w szpitalu, żeby móc przyjechać na chrzciny.