Redbad Klynstra właśnie został tatą. Teraz opublikował wzruszający wpis i prosi o modlitwę za swojego ojca

Redbad Klynstra jest świeżo upieczonym tatą. Aktor jednak nie może w pełni cieszyć się z narodzin syna. Martwi się bowiem o swojego schorowanego ojca.

Redbad Klynstra i jego żona Emilia Komarnicka-Klynstra są gwiazdami serialu "Na dobre i na złe". Para aktorów długo chroniła swoje życie prywatne. O tym, że Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży media dowiedziały się stosunkowo niedawno. Teraz małżeństwo doczekało się pierwszego syna, o czym aktorka poinformowała na swoim Instagramie.

Wydawałoby się, że szczęścicie im sprzyja. Jednak jak to w życiu bywa, wszytko może zmienić się diametralnie w ciągu kilku chwil.

Redbad Klynstra świeżo upieczony tata prosi o modlitwę za ojca

Redbad Klynstra jako świeżo upieczony tata zamieścił na swoim Twitterze bardzo smutny wpis. Chodzi o ojca aktora, który z racji wieku jest schorowany i cierpi. Klynstra poprosił więc swoich fanów o modlitwę dla ojca.

Mój Ojciec, Holender (Fryzyjczyk), który, po nawróceniu się na katolicyzm, zakochał się w Polsce, nauczył się polskiego bez akcentu. Mnie nauczył po polsku i namówił, żebym tu studiował. Teraz ja tu, a on w Amsterdamie mocno schorowany. Proszę o modlitwę - pisze na swoim Twitterze aktor.

Mamy nadzieję, że stan zdrowia ojca aktora poprawi się i będzie mógł cieszyć się z wnuka. 

Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka-Klynstra pobrali się w sierpniu 2017 roku w wielkiej tajemnicy.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.