"Na dobre i na złe". Dr Agata wróci do serialu? Aktorka odpowiedziała fanom na Instagramie

Dr Agata Woźnicka z serialu "Na dobre i na złe" zniknęła z ekranów, wyjeżdżając w podróż dookoła świata. Stęsknieni fani pytali o jej powrót, a odtwórczyni roli - Emilia Komarnicka, opublikowała oficjalną odpowiedź.

"Na dobre i na złe" od lat cieszy się wysoką oglądalnością i dużą popularnością wśród widzów. Fani czują się bardzo przywiązani do swoich ulubionych bohaterów, nic więc dziwnego, że odczuwają brak każdego z nich. Nie inaczej było z Emilią Komarnicką-Klynstrą, która przerwała pracę w serialu, gdy grana przez aktorkę postać dr Agaty Woźniackiej, wybrała się w podróż dookoła świata. 

Dr Agata Woźniacka z "Na dobre i na złe"

Emilia Komarnicka od siedmiu lat grała w serialu postać młodej, ambitnej i niezwykle empatycznej lekarki, która bardzo spodobała się widzom. Fani razem z dr Agatą, przeżywali wszystkie jej związki, sukcesy czy porażki zawodowe. Gdy postać zniknęła z ekranów, fanów szybko zaniepokoiła długość urlopu aktorki. 

Emilia Komarnicka odeszła z "Na dobre i na złe"?

Na decyzję aktorki o przerwaniu pracy w serialu wpłynęło życie prywatne. Komarnicka została żoną kolegi z planu -  Redbada Klynstry, który gra postać dr Ruuda van der Graafa, a ostatnio aktorka została także mamą

Komarnicka odpowiada

Pod wpływem licznych pytań, czy i kiedy Agata wróci do serialu, Komarnicka postanowiła oficjalnie poinformować fanów. Dobre wieści przekazała na swoim Instagramie:

 

Aktorka do zdjęcia dr Agaty dodała taki opis:

Dostaje od Was mnóstwo dobrych słów dotyczących granej przeze mnie postaci w "Na dobre i na złe", ale jeszcze więcej zapytań: czy i kiedy Agata wróci z podróży dookoła świata? Oficjalnie potwierdzam - Wróci! Niebawem. Za co szczególnie lubicie dr Woźnicką?

Fani serialu "Na dobre i na złe"

Fani natychmiast odpowiedzieli z entuzjazmem:

Wow! Czekałam na takie wieści! Super, że ulubiona lekarka wróci!
Wreszcie! Moja kochana Agatka. Jedyna, niepowtarzalna. Drugiej takiej w serialu nie ma.
Doktor Agata najlepsza! Uwielbiam ją za ciepło jakie od niej bije, empatię i za podejście do pacjentów. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak ona!

My również cieszymy się na powrót aktorki do produkcji TVP2.

KJ

Więcej o: