Hollywood bije się o Joannę Kulig. Menedżer Toma Cruise'a chce zrobić z niej gwiazdę

Joanna Kulig jest obecnie najbardziej rozchwytywaną polską gwiazdą. Dzięki roli w "Zimnej wojnie" ma dużą szansę na karierę w Hollywood. Być może pomoże jej w tym menedżer Toma Cruise'a. Plotkuje się, że chce mieć ją w swoim teamie.

Aktorka wymieniana jest wśród kandydatek do zdobycia tegorocznego Oscara za rolę Zuli w filmie "Zimna wojna". Joanna Kulig obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie intensywnie promuje produkcję Pawła Pawlikowskiego. Niedawno pozowała nawet z Bradem Pittem na jednej z branżowych imprez.

Coraz częściej mówi się o tym, że Polka niebawem może zagrać w jednej z dużych produkcji. W podboju "fabryki snów" pomaga jej obecnie Hyldy Queally, ekspert od wyławiania talentów.

Jednak, jak dowiedział się "Super Express", wkrótce jej karierę może poprowadzić Joel Lubin. Menadżer Toma Cruise'a i Jeremmy'ego Rennera jest zachwycony talentem aktorki i zrobi wszystko, by pozyskać ją do swojej stajni.

On ma słabość do europejskich aktorek, szczególnie tych ze wschodu. Kilka lat temu ożenił się z serbską gwiazdą Mariją Karan, która robi karierę w Hollywood. Lubin ma nadzieję pozyskać Kulig do swej stajni. A jak wiadomo, tam najważniejsze są dobre kontakty, a on je ma – powiedział informator gazety z Los Angeles.

Joanna Kulig - czas na macierzyństwo

Na razie Joanna Kulig przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu. Na początku 2019 r. po raz pierwszy zostanie mamą. Zamierza urodzić w USA.

Czyżby planowała zostać tam na stałe?

AD

Zobacz wideo