Hollywood bije się o Joannę Kulig. Menedżer Toma Cruise'a chce zrobić z niej gwiazdę

Joanna Kulig jest obecnie najbardziej rozchwytywaną polską gwiazdą. Dzięki roli w "Zimnej wojnie" ma dużą szansę na karierę w Hollywood. Być może pomoże jej w tym menedżer Toma Cruise'a. Plotkuje się, że chce mieć ją w swoim teamie.

Aktorka wymieniana jest wśród kandydatek do zdobycia tegorocznego Oscara za rolę Zuli w filmie "Zimna wojna". Joanna Kulig obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie intensywnie promuje produkcję Pawła Pawlikowskiego. Niedawno pozowała nawet z Bradem Pittem na jednej z branżowych imprez.

Coraz częściej mówi się o tym, że Polka niebawem może zagrać w jednej z dużych produkcji. W podboju "fabryki snów" pomaga jej obecnie Hyldy Queally, ekspert od wyławiania talentów.

Jednak, jak dowiedział się "Super Express", wkrótce jej karierę może poprowadzić Joel Lubin. Menadżer Toma Cruise'a i Jeremmy'ego Rennera jest zachwycony talentem aktorki i zrobi wszystko, by pozyskać ją do swojej stajni.

On ma słabość do europejskich aktorek, szczególnie tych ze wschodu. Kilka lat temu ożenił się z serbską gwiazdą Mariją Karan, która robi karierę w Hollywood. Lubin ma nadzieję pozyskać Kulig do swej stajni. A jak wiadomo, tam najważniejsze są dobre kontakty, a on je ma – powiedział informator gazety z Los Angeles.

Joanna Kulig - czas na macierzyństwo

Na razie Joanna Kulig przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu. Na początku 2019 r. po raz pierwszy zostanie mamą. Zamierza urodzić w USA.

Czyżby planowała zostać tam na stałe?

AD

Więcej o:
Komentarze (72)
Menedżer Toma Cruise'a chce pracować z Joanną Kulig. "Ma słabość do aktorek ze wschodu Europy"
Zaloguj się
 • Gość: x

  Oceniono 17 razy 13

  Życzą Kulig jak najlepiej, jest świetną aktorką i bezpretensjonalną, urodziwą dziewczyną, no i Polką! Ale tytuł: Hollywood bije się o JK jest - jak zwykle w plotku - durnowaty. Menadżer Cruisa się nią zainteresował - i tyle.

 • kemotkemot

  Oceniono 11 razy 7

  Marija Karan wystarczy zguglowac i zobaczyc jaka kariere robie Hollywood. Zaden z filmow w ktorych zagrala (od 2011 w liczbie 2) nie zrobil furory, ba nawet nikt o nich nie slyszal. Reszta jej kariery to episody w serialikach

 • Daria Danilczyk

  Oceniono 14 razy 6

  Mam nadzieję, że manager Toma Cruise'a, jest mądrzejszy od głupka Toma Cruise'a.

 • Gość: pic na wodę

  Oceniono 19 razy 5

  "Biją się" bo wiedzą, że niedługo idzie na macierzyński :-P

 • Gość: m

  Oceniono 1 raz 1

  Też bym urodziła w USA, dzięki temu dziecko miałoby podwójne obywatelstwo, wcale się jej nie dziwię.

 • Gość: Mimi

  Oceniono 1 raz 1

  To jakiś kijowy agent skoro żona od kilku lat nie może zrobić kariery i nikt o niej nie słyszał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX