Zanim książę Karol poślubił Dianę, umawiał się z jej siostrą. Mamy ich wspólne zdjęcie

Książę Karol dziś jest szczęśliwy u boku księżnej Kamili. Jednak nim poślubił ją, a jeszcze wcześniej księżną Dianę, spotykał się z siostrą pierwszej żony.

Nie jest już żadną tajemnicą, że nim książę Karol poślubił w 1981 roku Dianę, miał romans z Camillą Parker Bowles. Nie każdy jednak wie, że jeszcze wcześniej syn królowej Elżbiety II spotykał się z siostrą Diany Spencer

KSIĄŻĘ KAROL I SARAH SPENCER. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Książę Karol i Sarah Spencer nie kryli się ze swoim gorącym romansem i nie uciekali przed fotoreporterami. O swoim uczuciu mówili otwarcie, zwłaszcza panna Spencer, która posunęła się o krok za daleko. 

Chodzi o wywiad dla "The Mirror", w którym siostra Diany przyznała, że nie chce wyjść za Karola. Była przy tym brutalnie szczera. 

Nie poślubię Charlesa, nieważne czy byłby śmieciarzem, czy angielskim królem - powiedziała dziennikarzowi.

Ten incydent był początkiem końca relacji Karola i młodej Spencerówny. Karol szybko znalazł jednak pocieszenie w ramionach Diany Spencer. Przyszłą księżną poznał już wtedy, kiedy spotykał się z jej siostrą. 

Zobacz wideo

Ciekawe, jak potoczyłyby się losy rodziny królewskiej, gdyby książę Karol i Sarah Spencer się nie rozstali, a za to zdecydowali na ślub. 

AG 

Więcej o: