Martyna Wojciechowska była zaręczona z obecnym mężem Jolanty Pieńkowskiej. Łączyła ich wspólna pasja

Martyna Wojciechowska obecnie spotyka się z Przemysławem Kossakowskim i zapewnia, że jest szczęśliwa. Wiedzieliście, że przed laty była zaręczona z Leszkiem Czarnieckim?

Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki są małżeństwem od 10 lat. Mało kto jednak pamięta, że nim para wzięła cichy ślub, z dala od medialnego rozgłosu, Czarnecki spotykał się z Martyną Wojciechowską

Martyna Wojciechowska i Leszek Czarnecki

Martyna Wojciechowska spotykała się z Leszkiem Czarneckim u szczytu swojej popularności. Podróżniczka prowadziła wtedy kultowego "Big Brothera" i pojawiała się na okładkach takich czasopism, jak "CKM" czy "Playboy". 

Jak donosi Wirtualna Polska Wojciechowską i Czarneckiego połączyła miłość do sportów ekstremalnych. Dziennikarka była wówczas kierowcą rajdowym i kochała zdobywać kolejne szczyty górskie, a biznesmen był zapalonym nurkiem głębinowym. 

Związek Wojciechowskiej i Czarneckiego był bardzo poważny - zaręczyli się i planowali ślub. Relacja jednak nie przetrwała i po czterech wspólnie spędzonych latach postanowili się rozstać. 

MARTYNA WOJCIECHOWSKA I LESZEK CZARNECKI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki 

W 2008 roku Czarnecki wziął ślub z Jolantą Pieńkowską. Dziennikarka i jeden z największych polskich biznesmenów raczej niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym i rzadko pojawiają się na imprezach branżowych. 

Kim jest Leszek Czarnecki?

Leszek Czarnecki jest przedsiębiorcą, inżynierem i doktorem nauk ekonomicznych. Napisał pięć książek o tematyce biznesowej. W swojej karierze zdobył wiele nagród i wyróżnień. Magazyn "Forbes" ogłosił go mianem "Gracza" w latach 2005, 2006 i 2007. W 2015 roku otrzymał Perłę Honorową Polskiej Gospodarki. Czarnecki ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa. 

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA