Lewandowscy zamieszkają w Zakopanem? Sebastian Karpiel-Bułecka ma zaprojektować im dom!

Sebastian Karpiel-Bułecka pomoże spełnić marzenie Ani i Roberta Lewandowskich. Ich relacje są na tyle bliskie, że muzyk zaprojektuje dla nich posiadłość w Zakopanem!

Przyjaźń w polskim show-biznesie zdarza się naprawdę rzadko. Są jednak pewne wyjątki. O bliskich relacjach małżeństwa Lewandowskich z Pauliną Krupińską i Sebastianem Karpielem-Bułecką wiadomo nie od dziś. Zaskoczeniem dla niektórych mogą być jednak fakty, które właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że Lewandowscy powierzyli Sebastianowi zaprojektowanie ich nowego domu. Jak do tego doszło?

Lewandowskim marzy się dom w Zakopanem

Plan na budowę domu miał pojawić się w głowie Ani Lewandowskiej całkiem niedawno. Wszystko za sprawą ostatniej wyprawy do Zakopanego, po której żona Roberta wyznała wprost, że pragnie tam zamieszkać. Wraz z Pauliną wybrała się nawet na wycieczkę nad Morskie Oko, skąd panie pochwaliły się wspólnym zdjęciem.

Dom Lewandowskich zaprojektuje Sebastian Karpiel-Bułecka?

Marzenie Ani Lewandowskiej pomoże spełnić sam Sebastian Karpiel-Bułecka, który, przypomnijmy, jest z wykształcenia architektem. Zdjęciami ostatnio zaprojektowanego przez siebie domu pochwalił się nawet na Instagramie. Przyznacie, że efekty jego pracy naprawdę robią wrażenie. To właśnie dlatego Robert i Ania postanowili powierzyć to zadanie Sebastianowi. Artysta miał być wręcz zachwycony tym pomysłem. Jak dodawał w jednym z wywiadów, architektura jest dla niego po prostu fantastyczną odskocznią od muzykowania.

Prace nad projektem domu mają rozpocząć się dopiero w momencie, gdy Lewandowscy znajdą wymarzoną działkę w Zakopanem. W tym również mają pomóc im Sebastian oraz Paulina. Jak donoszą media, członek zespołu Zakopower oprowadził już Anię i Roberta po zaprojektowanych przez siebie posiadłościach. Myślicie, że architektoniczna wizja Sebastiana przypadnie im do gustu? 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub!

DH

Więcej o:
Komentarze (10)
Lewandowscy chcą zamieszkać w Zakopanem. Dom zaprojektuje dla nich Sebastian Karpiel-Bułecka
Zaloguj się
 • Gość: Jarosław Kulawy

  Oceniono 7 razy 5

  zakopane, zapomniane, mało sympatyczni chciwi, gnuśni, w dodatku sprzedają kawałek brudnego kitu w cenie dobrego sera, gdybym miał kasę tego człowieka, miejscówka w górach na jakąś zaporą w Beskidach Wschodnich lub Zachodnich (Solina, Porbka...)

 • Gość: Olo

  Oceniono 2 razy 2

  1200 procent smogu bwiwcek było 10 listopada

 • Gość: kk

  Oceniono 4 razy 2

  Te projekty Bułecki, to raczej Witkacy a nie Bułecka. Trochę z tego, trochę z tamtego i mamy "projekt". Jedyny plus, że przynajmniej nie ma radosnej twórczości i te domy jakoś wpisują się w krajobraz.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Niech mieszkają gdzie chcą to ich prywatna sprawa.Zdjęcie nr 9 pokazuje prawdziwe oblicze tej pary.

 • Gość: ziembikiewicz eryk

  0

  ani mi śię śni prosze tych lewandowskich wygonić ja się martwię o pauline krupińską i sebastianem karpielem bułecką i dzieci chronie was zakopawera

 • jowisz53

  Oceniono 2 razy 0

  Ale wiadomość na 1 stronę!

 • antybandzior

  Oceniono 3 razy -3

  Chcą mieć jeszcze większe wycieczki pod domem niż ma to Pan Małysz? Czego to z zazdrości ludzie nie zrobią...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX