Nicole Kidman odstawiła botoks? Na to wygląda. Najnowsze zdjęcia aktorki zachwycają. Dawno nie prezentowała się tak dobrze!

Nicole Kidman na gali Hollywood Film Awards zachwyciła wyglądem. Czyżby aktorka zaczęła doceniać swoje naturalne piękno?

W ciągu ostatnich lat media nieustannie rozpisują się na temat twarzy Nicole Kidman. Aktorka regularnie jest krytykowana za to, że nadużywa botoksu i przestaje przypominać siebie. Wszystko wskazuje na to, że dostrzegła to sama zainteresowana.

Nicole Kidman zrezygnowała z botoksu

W sobotę odbyła się 22. gala rozdania nagród Hollywood Film Awards. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy kina. Wśród nich Nicole Kidman. Towarzyszył jej mąż, Keith Urban. Aktorka miała na sobie długą, obcisłą suknię bez ramiączek i burzę loków. 

Patrząc na jej zdjęcia z gali musimy przyznać, że aktorka wygląda znakomicie. A na pewno znacznie korzystniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Czyżby doceniła swoje naturalne piękno? Mamy nadzieję!

Nicole Kidman na gali Hollywood Film Awards ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Hollywood Film Awards

Nicole Kidman podczas gali Hollywood Film Awards otrzymała nagrodę za całokształt twórczości. Wśród nominowanych znaleźli się tacy aktorzy jak: Timothée Chalamet za film "Beautiful Boy", John David Washington za "Czarne bractwo. BlacKkKlansman" oraz Hugh Jackman "The Front Runner". 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Nicole Kidman w najbardziej kontrowersyjnej sukni na SAG. "Była główną atrakcją na gali". Internauci podzieleni. Zobaczcie, dlaczego

KS