Były mąż Dominiki Kulczyk, polski książę, się żeni! Na okładce magazynu pokazał wybrankę. Są spokrewnieni! "Jestem jej wujem"

Jan Lubomirski-Lanckoroński niedługo po raz drugi weźmie ślub. Wraz z wybranką, Heleną Mańkowską, pokazali się na okładce magazynu "Wprost".

Jan Lubomirski-Lanckoroński i Dominika Kulczyk przez 12 lat byli małżeństwem. Ich związek, którego owocem jest dwoje dzieci, rozpadł się. Para rozwiodła się w listopadzie 2013 roku. 

Jan Lubomirski-Lanckoroński bierze ślub

Jak się okazuje, potomek rodu książęcego teraz ponownie zamierza się ożenić. Na okładce magazynu "Wprost" pojawił się wraz ze swoją nową ukochaną, Heleną Mańkowską. Co ciekawe, zakochani w wywiadzie dla tygodnika zdradzili, że są ze sobą spokrewnieni. 

Jestem wujem Heleny, ale piątego stopnia. Wywodzimy się z tego samego pnia drzewa genealogicznego, mieliśmy wspólny herb. Małżeństwa w naszych rodzinach zdarzały się często - mówił Lubomirski-Lanckoroński w rozmowie z "Wprost". 

Narzeczeni zdradzili też, jak będzie wyglądał ten szczególny dla nich dzień.

Planujemy uroczystość w przyszłe wakacje. Wesele odbędzie się według tradycji u panny młodej, czyli w Szczawnicy, ale ślub planujemy w szczególnym miejscu – w pałacu w Nawojowie, który dziś należy do rodziny Helenki, a dawno temu przez 200 lat należał do mojej rodziny. Wszędzie jest nasz wspólny herb Szreniawia – przyznał Jan.

Wybranka księcia podkreśla, że w tym samym czasie planują otworzyć kolejny hotel w Szczawnicy. 

Dobrze, że będziemy mieć go do dyspozycji, bo musimy pomieścić całą rodzinę i gości. Planujemy długą, fajną imprezę, będzie trwać cztery dni. Nie obędzie się oczywiście bez inspiracji lokalną kulturą – kapela góralska, góralskie tańce i ognisko.

Dwoje dzieci Lubomirskiego-Lanckorońskiego z małżeństwa z Dominiką Kulczyk, Jeremi i Weronika, którzy mieszkają na co dzień w Londynie, zaakceptowali ponoć nową wybrankę ojca. Narzeczeni wyznali też, że będą się starać o wspólne dziecko.

Londyńska szkoła ma zaskakująco dużo dni wolnych, więc często są z nami, zwłaszcza, że zżyli się z ciocią Helenką - mówił książę.
Przepadam za nimi. Ja jeszcze nie mam dzieci, ale zamierzamy się postarać o kolejnego potomka - dodała Mańkowska.

Alexi Lubomirski 

Kuzynem księcia Jana jest Alexi Lubomirski, który jest autorem ślubnej sesji księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Jak potwierdziła para, będzie on także gościem na ich ślubie, więc nie będzie tego dnia pracował. Obydwoje jednak doceniają jego talent, więc wyznali, jaki prezent sprawiłby im największą radość.

Ale portret lub wspólne zdjęcie rodzinne jego autorstwa byłyby doskonałym prezentem ślubnym – zdradził Jan Lubomirski.

Czekacie na ten ślub? Z pewnością nie będzie to małe przyjęcie. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>