Aktor znany z "M jak miłość" oskarżony o handel narkotykami. Grozi mu 15 lat więzienia

Aktor zamieszany w sprawę dilera gwiazd został oskarżony o handel narkotykami. Wojciech M. nie przyznaje się winy.

Wojciecha M. widzowie mogą kojarzyć z takich seriali, jak: "Na wspólnej", "Samo życie" czy "M jak miłość". Aktor brał również udział w programach "Jak oni śpiewają" i "Taniec z Gwiazdami". Kilka lat temu jego kariera nieco zwolniła. Jak donosi "Super Express", znalazł sobie nowe zajęcie - handlowanie narkotykami. Takie zarzuty usłyszał niespełna rok temu.

Wojciech M. usłyszał zarzuty

Podejrzany był przesłuchiwany w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi. Jak donosi "SE", rzecznik prasowy urzędu, Krzysztof Kopania, odmówił udzielenia szczegółowych informacji dotyczących osób zamieszanych w sprawę. Potwierdził jedynie, że sześciu mężczyzn usłyszało zarzuty dotyczące m.in. "handlu wewnątrzwspólnotowego i wprowadzenia na teren Polski znacznej ilości środków psychotropowych".

Wojciech M. wydaje się być nieporuszony zaistniałą sytuacją. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Prawdą jest, iż prowadzone jest śledztwo przez prokuraturę w Kutnie. Stanowczo oświadczam, iż nie jestem winny stawianych mi zarzutów. Jestem pewien, że proces to wykaże, a sąd to potwierdzi w swoim orzeczeniu. - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Jeśli oskarżony zostanie uznany za winnego, będzie mu grozić kara pozbawienia wolności do 15 lat. Warto wspomnieć, że to nie jedyna sprawa, w którą zamieszany jest Wojciech M. Aktor jest także świadkiem w procesie dilera gwiazd.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.