Doda to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza skandalom i kontrowersyjnym wypowiedziom. Od kilku miesięcy gwiazda jest szczęśliwą żoną. Można by pomyśleć, że małżeństwo z ustatkowanym biznesmenem ostudzi nieco jej wybuchowy temperament. Nic bardziej mylnego! Doda po raz kolejny udowodniła, że potrafi wbić szpilę.
Wczoraj wieczorem piosenkarka wrzuciła kilka nagrań na swoje InstaStories. Komentowała na nich zamieszanie wokół filmu o "modelkach" wyjeżdżających do Dubaju. Przypomnijmy, że Doda zapowiedziała już, że wraz z mężem zamierzają go wyprodukować.
Na filmie Rabczewska-Stępień jest bez swoich charakterystycznych, sztucznych rzęs. Podczas gdy większość fanów cieszy się, kiedy ich idole stawiają na naturalność, jedna z obserwatorek Dody pozwoliła sobie na wyjątkowo nietaktowną uwagę.
Bez tych rzęs wyglądasz, jak po chemioterapii, a wiecznie się uważasz za super Panią - napisała.
Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać. Gwiazda nie przebierała w słowach.
Po chemioterapii ludzie też są super, planktonie empatyczny.
Piosenkarka zadbała o to, żeby każdy zobaczył jej wymianę zdań z "fanką". Zamieściła screena na InstaStories.
Rozumiemy oburzenie Dody. Śmianie się z osób chorych na raka jest po prostu słabe. Nie jesteśmy jednak pewni czy powinna zniżać się do poziomu swojej "fanki".
A Wy co myślicie o odpowiedzi "królowej"? Dobrze napisała?
MŁ
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>
Ujawniono, ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Szok, jaka jest różnica między nią a mężem
Dorota Gawryluk reaguje na krytykę po debacie u Nawrockiego. Jest też stanowisko Polsatu
Tak wygląda mazurska willa Kwaśniewskich. Tuż obok kryje się coś jeszcze
Polska aktorka zdobywa złote medale i bije rekordy. "Może jestem jedyna na cały świat?"
Zaskakujące słowa Englert przed startem "Tańca z gwiazdami". "Myślę, że ludzie mnie nie lubią"
Nie wanna i nie płytki. W łazience Szelągowskiej wszyscy patrzą na ten jeden detal
Tak nazywała się Marta Nawrocka przed ślubem. Długo o tym nie mówiono
Hyży odpaliła się po tych komentarzach. "Skończyła mi się cierpliwość"
Nowe zdjęcie Johna Goodmana trafiło do sieci. Aktor schudł 90 kg