"Fanka" do Dody: "Bez tych rzęs wyglądasz, jak po chemioterapii". Odpowiedziała jej w swoim stylu

Doda jest bardzo aktywna na Instagramie. Gwiazda często odpowiada na komentarze fanów. Nie zawsze jest to jednak powód do radości...

Doda to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza skandalom i kontrowersyjnym wypowiedziom. Od kilku miesięcy gwiazda jest szczęśliwą żoną. Można by pomyśleć, że małżeństwo z ustatkowanym biznesmenem ostudzi nieco jej wybuchowy temperament. Nic bardziej mylnego! Doda po raz kolejny udowodniła, że potrafi wbić szpilę.

Dona kontra "fanka"

Wczoraj wieczorem piosenkarka wrzuciła kilka nagrań na swoje InstaStories. Komentowała na nich zamieszanie wokół filmu o "modelkach" wyjeżdżających do Dubaju. Przypomnijmy, że Doda zapowiedziała już, że wraz z mężem zamierzają go wyprodukować.

Na filmie Rabczewska-Stępień jest bez swoich charakterystycznych, sztucznych rzęs. Podczas gdy większość fanów cieszy się, kiedy ich idole stawiają na naturalność, jedna z obserwatorek Dody pozwoliła sobie na wyjątkowo nietaktowną uwagę.

Bez tych rzęs wyglądasz, jak po chemioterapii, a wiecznie się uważasz za super Panią - napisała.

Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać. Gwiazda nie przebierała w słowach.

Po chemioterapii ludzie też są super, planktonie empatyczny.

Piosenkarka zadbała o to, żeby każdy zobaczył jej wymianę zdań z "fanką". Zamieściła screena na InstaStories.

Rozumiemy oburzenie Dody. Śmianie się z osób chorych na raka jest po prostu słabe. Nie jesteśmy jednak pewni czy powinna zniżać się do poziomu swojej "fanki".

A Wy co myślicie o odpowiedzi "królowej"? Dobrze napisała?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>