Doda zrobi film o seksaferze w Dubaju. "Zmierzymy się z tymi, którzy boją się, że zdemaskuję ich grzechy z przeszłości"

Doda zapowiada, że zostanie producentką filmu opartego na książce "Dziewczyny z Dubaju". Przewiduje też, że film wywoła kontrowersje.

Doda zadebiutowała ostatnio na dużym ekranie w filmie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies". Przygoda z filmem spodobała się tak bardzo, że piosenkarka postanowiła zostać producentką filmową. W planach ma zrobić film o głośnej "aferze dubajskiej". 

Doda zrobi film o prostytutkach z Dubaju

Jak donosi dwutygodnik "Party", Doda zostanie producentką kontrowersyjnego filmu, o losach dziewczyn prostytuujących się w Dubaju.

Produkcja opierać ma się na głośnej "aferze dubajskiej" i przede wszystkim na dziennikarskim śledztwie książce "Dziewczyny z Dubaju" Piotra Krysiaka

Doda o skandalu, jaki wywoła film

Rabczewska jest świadoma, że temat, który chce poruszyć w swoim filmie, jest bardzo gorący. Gwiazda już teraz zdaje sobie sprawę, że film wywoła niemałe kontrowersje. Nie boi się ich jednak, co więcej - chce się z nimi skonfrontować. 

Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy się boją, że film zdemaskuje ich "grzechy z przeszłości" i będą chcieli go zablokować. Szczerze mówiąc, na to właśnie liczę - wyznaje w rozmowie z "Party". 

Trzeba przyznać, że taka sytuacja przyniosłaby filmowi jeszcze większy rozgłos i byłaby z pewnością formą reklamy. 

Póki co, nie są znane szczegóły związane z produkcją. Doda nie zdradziła, kiedy ruszą zdjęcia do filmu i kto podejmie się jego reżyserii.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

AG

Więcej o:
Komentarze (49)
Doda zrobi film o prostytutkach z Dubaju. Już teraz przewiduje skandal
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rozbawiony

  Oceniono 39 razy 25

  "Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy się boją, że film zdemaskuje ich "grzechy z przeszłości" i będą chcieli go zablokować." He, he, jasne. Doda, nie piernicz farmazonów, ty prędzej zrobisz kupę w gacie niż cokolwiek lub kogoklolwiek zdemaskujesz, bo jak się ludzie z szołbiza wkurzą i tobie przypomną gdzie, z kim i za co "grzeszyłaś", to się nie pozbierasz.

 • Gość: Kris

  Oceniono 33 razy 23

  Zastanawiam się tylko, a co komu do tego, że jedna modelka z drugą mają ochotę dać du.. arabskiemu szejkowi? Jakby je ktoś zmuszał, to co innego, a tak? Ich du.. ich sprawa.

 • Gość: 123

  Oceniono 26 razy 20

  to z pewnością będzie arcydzieło....

 • Gość: ja

  Oceniono 26 razy 18

  Tatusia se zdemaskuj hipokrytko, a nie będziesz w czyimś życiu grzebałą.

 • Gość: gggggg

  Oceniono 26 razy 14

  Liczy na blokadę filmu:))
  No jasne, na jakość nie ma co liczyć podobnie jak w jej "wokalach". Wołowe serce między nogi albo dupą z tortem do Dudy, byleby pisali. Przecież nie napiszą o tym wyciu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 14

  Doda kobieta mafii ;) a teraz wyskakuje z aferą w Dubaju ;)

 • an_ma_o

  Oceniono 21 razy 11

  Doda wkurzona najwidocznej czuje się pominięta ...chamki nie zaprosili ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX