Na ślubie księżniczki Eugenii George dokazywał z Savannah Philips. Za to księżniczka Charlotte miała mały wypadek

Na ślubie księżniczki Eugenii nie zabrakło księcia George'a i księżniczki Charlotte. Fotoreporterzy bacznie obserwowali tę dwójkę tak uwielbianą przez tysiące Brytyjczyków. Dzieciaki na ślubie znalazły sposób, by zabić czas.

Książę George i księżniczka Charlotte byli niewątpliwie jednymi z najbardziej uroczych gości na ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka.To właśnie oni skradli całe show i nie dziwimy się temu wcale. 

KSIĄŻĘ GEORGE I KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE NA ŚLUBIE KSIĘŻNICZKI EUGENII - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Książę George znów dokazywał

Podczas ślubu wnuczki Elżbiety II dzieci z rodziny królewskiej znalazły się w centrum uwagi. To właśnie one miały przejść nawą zaraz za państwem młodym i nieść tren księżniczki Eugenii. 

Wbrew pozorom dzieciaki nie nudziły się podczas długiej uroczystości. W świetnym humorze był zwłaszcza książę George, który znów rozrabiał ze swoją starszą kuzynką Savannah Philips

Księżniczka Charlotte przewróciła się 

Księżniczka Charlotte uwielbia witać się z tłumem iście po królewsku. Dziewczynka machała do zebranych już z samochodu. Później wykorzystała każdą możliwą chwilę, by znów wykonać podpatrzony u Elżbiety II gest. 

Niestety nie obeszło się bez małego wypadku. Księżniczka, podobnie jak inny chłopiec z rodziny królewskiej, przewrócili się na schodach przed St George's Chapel. Na szczęście żadnemu  z nich nic się nie stało. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.