Na ślubie księżniczki Eugenii George dokazywał z Savannah Philips. Za to księżniczka Charlotte miała mały wypadek

Na ślubie księżniczki Eugenii nie zabrakło księcia George'a i księżniczki Charlotte. Fotoreporterzy bacznie obserwowali tę dwójkę tak uwielbianą przez tysiące Brytyjczyków. Dzieciaki na ślubie znalazły sposób, by zabić czas.

Książę George i księżniczka Charlotte byli niewątpliwie jednymi z najbardziej uroczych gości na ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka.To właśnie oni skradli całe show i nie dziwimy się temu wcale. 

KSIĄŻĘ GEORGE I KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE NA ŚLUBIE KSIĘŻNICZKI EUGENII - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Książę George znów dokazywał

Podczas ślubu wnuczki Elżbiety II dzieci z rodziny królewskiej znalazły się w centrum uwagi. To właśnie one miały przejść nawą zaraz za państwem młodym i nieść tren księżniczki Eugenii. 

Wbrew pozorom dzieciaki nie nudziły się podczas długiej uroczystości. W świetnym humorze był zwłaszcza książę George, który znów rozrabiał ze swoją starszą kuzynką Savannah Philips

Księżniczka Charlotte przewróciła się 

Księżniczka Charlotte uwielbia witać się z tłumem iście po królewsku. Dziewczynka machała do zebranych już z samochodu. Później wykorzystała każdą możliwą chwilę, by znów wykonać podpatrzony u Elżbiety II gest. 

Niestety nie obeszło się bez małego wypadku. Księżniczka, podobnie jak inny chłopiec z rodziny królewskiej, przewrócili się na schodach przed St George's Chapel. Na szczęście żadnemu  z nich nic się nie stało. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (8)
Na ślubie księżniczki Eugenii George się nie nudził. Za to Charlotte miała wypadek
Zaloguj się
 • Gość: hallo

  Oceniono 7 razy 7

  Świetne dzieciaki

 • Gość: asia

  Oceniono 3 razy 3

  Akurat podpis 'Księżniczka Eugenia bierze ślub' pod wypiętym zadkiem jakiejś pani mało na miejscu, ale dzieciaki fajne, przydaje się trochę prawdziwego życia na sztywnym dworze

 • Gość: Babs

  Oceniono 1 raz 1

  Na szczęście w centrum uwagi była młoda para:). A wszystkie towarzyszące jej dzieci były urocze.

 • Gość: A.

  Oceniono 1 raz 1

  Mali Reptilianie.

 • Gość: kaja

  Oceniono 3 razy 1

  Coreczka Robbiego Williamsa jest slodziutka podobna do ojca

 • Gość: mops

  Oceniono 1 raz -1

  Córka Robbiego Williamsa zapytała Fergie czy jest królową na co tamta odpowiedziała, że nie. Teddy zapytała czy w takim razie jest księżniczką i Sarah potwierdziła. Słodka dziewczynka :)

 • Gość: kiwi

  Oceniono 13 razy -5

  Młoda to stara malutka babka. Wytresowana jak szczur i chowana na przyszła królową,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX