Cheryl Cole była bardzo chuda, ale po rozstaniu kwitnie. "Liam będzie pluł sobie w brodę". Tak pięknie nie wyglądała już dawno!

Cheryl Cole zadała szyku na L'Oreal Paris Fashion Week. Najnowsze zdjęcia dowodzą, że gwiazda nie cierpi z powodu rozstania z Liamem Payne.

Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się przed kilkoma miesiącami. W lipcu tego roku wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali fanów i media o swojej decyzji.

Cheryl i ja ze smutkiem musimy ogłosić, że nasze drogi właśnie się rozchodzą. To była dla nas ciężka decyzja do podjęcia. Ciągle darzymy się wielką miłością jako rodzina. Bear jest całym naszym światem i prosimy was o uszanowanie jego prywatności w czasie, kiedy razem będziemy przez to przechodzić - napisał Liam.

Niedługo później okazało się, że brytyjski piosenkarz zostawił gwiazdę dla 17 lat młodszej kobiety, która wcześniej była jego fanką.

Cheryl Cole - metamorfoza

Tymczasem Cheryl, jako jedna z ambasadorek marki L'Oreal, pojawiła się w niedzielę na wybiegu podczas imprezy L'Oreal Paris Fashion Week.

Piosenkarka wyglądała obłędnie. W cekinowej mini sukience z odkrytym ramieniem i wysokich kozakach prezentowała się bardzo seksownie. Dopełnieniem całości była letnia opalenizna i promienny uśmiech. Cheryl nie wyglądała na kobietę, która cierpi po rozstaniu. Wręcz przeciwnie. Coś nam się wydaje, że te zdjęcia sprawią, że Liam poczuje uczucie tęsknoty.

Liam będzie pluł sobie w brodę
Wygląda obłędnie! Jak Liam mógł ja porzucić? - piszą internauci.

Cheryl Cole w Paryżu ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Internauci zauważyli też, że artystka nieco przybrała na wadze i w końcu wygląda zdrowo. Przypomnijmy, że temat wagi Cheryl regularnie wracał na pierwsze strony gazet. Wiele osób zarzucało jej, że jest wychudzona i być może cierpi na anoreksję.

Wygląda pięknie, prawda?

KS