Zakpiono ze śmierci Leszka Millera Juniora. Na wnuczkę polityka spadł okrutny hejt. Odniosła się do sprawy

Leszek Miller Junior zmarł w poniedziałek. Pod postem Moniki Miller z informacją o śmierci ojca pojawił się chamski komentarz. Zareagowała.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że jedyny syn byłego premiera, Leszka Millera, nie żyje. Początkowo nie podano przyczyny śmierci 48-letniego mężczyzny. Teraz jednak pojawiły się informacje, że popełnił samobójstwo przez powieszenie.

Zobacz też: Syn Leszka Millera nie żyje. Wspominają go współpracownicy: Dla rodziców był oczkiem w głowie

O śmierci Leszka Millera Juniora jako pierwsza poinformowała wówczas jego córka, Monika Miller.

Przepraszam was wszystkich... Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego Instagrama. Obiecuję, że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę. You can finally rest in peace now Dad... - napisała na Instagramie.

W komentarzach nie brakowało kondolencji i słów wsparcia dla rodziny zmarłego. Jednak znaleźli się i tacy, którzy nie powstrzymali się od niestosownych komentarzy. Jeden z nich wydaje się być wyjątkowo okrutny. 

Precz z komuną - napisał pod postem jeden z internautów. 
Miller nie pozostawiła go bez odpowiedzi.
Ty masz coś z głową? - odpowiedziała wnuczka byłego premiera. 

To trudny czas dla rodziny Leszka Millera. Wydawać by się mogło, że przy tak niedorzecznym komentarzu Monikę Miller poniosą emocję. Ta jednak zachowała względny spokój, za co chapau bas. 

Leszek Miller Junior - kim był?

Leszek Miller był z wykształcenia ekonomistą. W latach 90. został wiceprezesem spółki Fly&Drive, która obsługiwała warszawskie Okęcie. Dla rodziców był ponoć oczkiem w głowie. Przyjaciele podkreślają zaś, że nic nie wskazywało na to, że Miller ma plany, aby odebrać sobie życie.

MM

Więcej o:
Komentarze (74)
Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, walczy z hejterami po śmierci ojca
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 60 razy 56

  Niektórzy nie mają empatii. Zamiast współczuć szydzą. Dokąd zmierza ten świat?

 • elenem

  Oceniono 51 razy 47

  Współczuje dziewczynie i rodzinie.
  To naprawdę trzeba być chorym psychicznie, zeby atakować kogoś w chwili takiej tragedii.

 • Gość: type 0

  Oceniono 24 razy 22

  Pewnie facet miał depresję albo dwubiegunówkę nawet, a to niestety, często tragicznie się kończy.

 • dvla

  Oceniono 35 razy 21

  Każde samobójstwo to zawsze tragedia. A żerowanie na tej tragedii to już naprawdę paskudne. Dziesiątki artykułów Agory o prywatnej osobie dla kliknięć? Wstyd gazeto!

 • sandwich1

  Oceniono 26 razy 20

  Umarł na śmiertelną chorobę, jaką jest depresja. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. To nie było samobójstwo, lecz koniec tej śmiertelnej choroby. Ludzie bez empatii i wiedzy niech milczą.

 • Gość: Lulek

  Oceniono 7 razy 5

  A ja się dziwię że tej dziewczynie, której zmarł ojciec, chce się w takich chwilach siedzieć na koncie społecznościowym.

 • Gość: ninak

  Oceniono 7 razy 5

  Pani Monika jest młoda , ladna dziewczyna, ale to co zrobiła ze swoim ciałem to też objaw jakiejs psychicznej anomalii. Powinna koniecznie pracowac nad sobą i nie wstydzic sie pomocy terapeuty. Wielkie wyrazy wspolczucia dla niej i całej rodziny. Wielka tragedia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX