Nowe fakty w sprawie śmierci Leszka Millera Juniora. Wspomina go córka: Był wrażliwy i często niezrozumiany

Leszek Miller Junior zmarł w niedzielę. Jak podaje "Super Expres", mężczyzna powiesił się w swoim domu w Warszawie.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że jedyny syn byłego premiera, Leszka Millera, nie żyje. Początkowo nie podano przyczyny śmierci 48-letniego mężczyzny. Teraz jednak pojawiły się informacje, że popełnił samobójstwo przez powieszenie.

Zobacz też: Syn Leszka Millera nie żyje. Wspominają go współpracownicy: Dla rodziców był oczkiem w głowie

Leszek Miller Junior nie żyje

Jak czytamy w "Fakcie", Leszek Miller Junior cierpiał na depresję. Ciało mężczyzny znaleziono w jednym z pomieszczeń w jego domu, a potem przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Zostanie również pobrany materiał do badań toksykologicznych - napisał w oświadczeniu rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Łukasz Łapczyński.

Leszek Miller z synemLeszek Miller z synem fot. East News

Śledczy zbadają także, czy ktoś przyczynił się do jego śmierci. Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia syna byłego premiera namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życia.

Jest to kwalifikacja robocza śledztwa przyjmowana w przypadku tego typu zdarzeń - dodał rzecznik.

Monika Miller o śmierci ojca

Śmierć Millera wstrząsnęła przede wszystkim jego córką, Moniką. Dziewczyna wyznała w rozmowie z "Super Expresem", że widzi w sobie jego odbicie.

Jestem wdzięczna mu za to, kim dzięki niemu jestem i za wszystko, czego zdążył mnie nauczyć. Kiedy patrzę w lustro, przede wszystkim zawsze widzę w sobie jego odbicie - powiedziała.

Wyliczyła także zalety ojca, które w nim ceniła:

Był wrażliwy, inteligentny i często niezrozumiany - dodała.

O mężczyźnie wypowiedziała się także jego partnerka, z którą związał się po rozwodzie z żoną. Nie ukrywa, że był dla niej najukochańszą osobą, a przy tym emanował ciepłem.

Był najukochańszą osobą w moim życiu. Był ciepłym człowiekiem i bardzo mądrym. Miał wrażliwy i delikatny charakter mimo szaty przybranej na zewnątrz twardziela Lesia - wyznała.

Leszek Miller Junior - kim był?

Leszek Miller był z wykształcenia ekonomistą. W latach 90. został wiceprezesem spółki Fly&Drive, która obsługiwała warszawskie Okęcie. Dla rodziców był ponoć oczkiem w głowie. Przyjaciele podkreślają zaś, że nic nie wskazywało na to, że Miller ma plany, aby odebrać sobie życie.

Wnuczka Millera zadzwoniła do dziadka, by umówił ją z... synem Gowina. Jego reakcja bezcenna [KOŁO PLOTKA]

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo. Syn byłego premiera powiesił się w domu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Ha Kade

  Oceniono 14 razy 8

  Depresja - potworna choroba, przejmująca kontrolę nad człowiekiem, która każe oszukiwać wszystkich wokół, że jest dobrze, podczas gdy to ostatnie dni i tygodnie chorego, który często ma już zaplanowany dzień, godzinę, sposób...

 • pamejudd

  Oceniono 15 razy 3

  Najbardziej wstrząsające było, kiedy córka napisała, że na razie nie będzie publikować na Instagramie. Serce mi pękło :(((

 • Gość: Mariola

  0

  Rzeczywiście okropne tatuaże !!! Dlaczego ludzie jak ślepe konie robią to co pokazują w telewizji. ?, I ten kolczyk jak u krowy 😲😲😲. I co z tego ze ładna ta Monika . Co z siebie robiła. Dziwna rodzina

 • Gość: Prorok

  0

  Leszek .. Leszek … nawróć się teraz

 • Gość: JerzykSzpion

  0

  kasa sie skonczyla, sluzby musialy usunac

 • ponury424

  Oceniono 2 razy 0

  Jaka na czasie reakcja córki na wiadomość o śmierci ojca. "Przepraszam was wszystkich...Nie jestem "wstanie" teraz prowadzić swojego instagrama". Pewnie można było zacząć od tych słów.
  "Możesz wreszcie odpocząć w spokoju teraz tato". Z tym że dlaczego po angielsku.
  Chociaż senior Leszek Miller to nie mój klimat, to niech Junior Leszek Miller spoczywa w pokoju.

 • kary077

  Oceniono 2 razy 0

  Dobrze podsumował go Kwachu w nagranej popijawie z Kaliszem : najsłabszy punkt Leszka i jak pięknie potrafil wyciszyć zainteresowanie mediów swoim " oczkiem w głowie" :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX