Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka wybrali piękny utwór na pierwszy taniec. Znane są też inne szczegóły wesela

"Flesz" ujawnia szczegóły wesela Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Do jakiego utworu zatańczyli swój pierwszy taniec?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się 26 lipca w drewnianym kościółku św. Kazimierza Królewicza w Kościelisku. Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami, choć nie do końca udało się im przechytrzyć paparazzi. Zdjęcia spod kościoła szybko obiegły media. Później już sama Paulina Krupińska pochwaliła się na Instagramie, że wyszła za mąż i pokazała kilka fotografii. 

Szczegóły wesela Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

"Flesz" dotarł do szczegółów zabawy weselnej. Jak już Was informowaliśmy, po uroczystości zaślubin para młoda zaprosiła gości do hotelu Mercure Kasprowy. Na pierwszy taniec zakochani wybrali piękny, polski utwór, który jest bardzo popularny w ostatnim czasie - to utwór Pawła Domagały pt. "Weź nie pytaj". 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-BułeckaPaulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Instagram.com/pkrupinska

Krupińska i Karpiel-Bułecka zdecydowali się na tradycyjne menu. Polędwica w sosie żurawinowym i pstrąg oraz śmietanowy tort ze świeżymi owocami sprawdziły się idealnie. Salę udekorowano świeżymy kwiatami, a motywem przewodnim była parzenica, którą ozdobiono menu, winietki i zaproszenia. 

Niespodzianka! 

Sebastian Karpiel-Bułecka, z dedykacją dla ukochanej, zagrał na skrzypcach i zaśpiewał kilka piosenek. Co ciekawe, Paulina Krupińska nie pozostała mu dłużna i również chwyciła za mikrofon! Mimo że zawsze mówiła, że kiepska z niej piosenkarka, z pomocą Olka Klepacza wykonała dla Sebastiana utwór "Klub wesołego szampana". 

Ostatni goście weselni opuścili salę o 6 rano. Poprawiny urządzono następnego dnia w góralskiej karczmie, gdzie podano lokalne przysmaki i... pyszną cytrynówkę. :) 

Jeszcze raz gratulujemy! 

JT

Więcej o:
Komentarze (8)
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka: pierwszy taniec zatańczyli do polskiej piosenki
Zaloguj się
 • Gość: Hgf

  Oceniono 9 razy 5

  Jezu przestańcie juz z tymi karpielo bułeczkami krupinskimi. Nudne to już.

 • Gość: koko

  Oceniono 5 razy 5

  Jutro szczegóły weselnego menu, a pojutrze nocy poślubnej? To ci co tak o prywatnośc zabiegają?

 • euge-nia

  Oceniono 3 razy 3

  Według katalogu ZAiKS, autorem słów "Klubu wesołego szampana" jest Wojciech Płocharski, a za muzykę odpowiada 6-osobowy zespół. Superprzebój!

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 3

  Przecież nas to nie interesuje... Na świecie jest głód,wojny,tragedie,a Wy takim czymś się zachwycacie? Trzeba ludziom pomagać,nie o bzdurach pisać!

 • Gość: Bbbb

  Oceniono 2 razy 2

  Wpisac sobie w google "nastoletnia paulina krupinska" i tam zobaczycie prawdxiwa urode sprzed operacji nosa i powiekszenia girnej warpowiekw sumie to ciekawe gdzie to robila bo az niewarygodne jest jak naturalnie to wygląda

 • Gość: ijo

  Oceniono 6 razy 2

  nie rozumiem tych zachwytów na Sebastianem.
  ....wygląda na taką depresyjna melepeta

 • Gość: EWA

  Oceniono 11 razy 1

  Piękna para życzę wspaniałego życia niech się darzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX