Paulina Krupińska miała drugą suknię ślubną! Ta od Violi Piekut nie ma już elementów góralskich. Ładna?

Paulina Krupińska do ślubu poszła w stroju góralskim. Jednak na weselu przebrała się już w klasyczną suknię ślubną od Violi Piekut.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już małżeństwem. Zakochani wzięli ślub w miniony czwartek w jednym z zakopiańskich kościołów. Choć na ten dzień czekało wiele fanów pary, to udało się im do ostatniej chwili utrzymać ceremonię w tajemnicy. Dopiero po fakcie modelka pochwaliła się zdjęciem z mężem.

Początkowo miała na sobie typowo góralski strój: piękną białą koszulę, na którą założyła skromnie zdobiony gorset. Do tego spódnica, kierpce i czerwone korale. Później, jak się okazuje, przebrała się w klasyczną suknię ślubną, którą zaprojektowała dla niej Viola Piekut. Swoją drogą, jesteśmy nieco zdziwieni, że Krupińska nie wybrała kreacji od duetu Paprocki & Brzozowski. Nie od dziś wiadomo, że modelka jest ich muzą.

PAULINA KRUPIŃSKA W DRUGIEJ SUKNI ŚLUBNEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Która suknia Krupińskiej bardziej przypadła wam do gustu, góralska czy klasyczna?

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska spotykają się od 2014 roku. O tym, że są razem, dowiedzieliśmy się dzięki Rozalii Mancewicz, która wrzuciła ich wspólne zdjęcie ze swojego ślubu, na którym się pojawili. Mają dwoje dzieci: 3-letnią Antoninę i rocznego syna, Jędrka.

MM

Więcej o: