Kora z ukochanym wnukiem. Synowa wokalistki pożegnała ją wzruszającym zdjęciem

Synowa Kory pożegnała gwiazdę wzruszającym zdjęciem. Widzimy na nim wokalistkę ze swoim ukochanym wnukiem.

Kora zmarła 28 lipca nad ranem w swoim ukochanym domu. Śmierć wokalistki była wstrząsem dla tysięcy jej fanów w całej Polsce. Kora od kilku lat walczyła z nowotworem. Jej pogrzeb odbędzie się 8 sierpnia o godz. 11.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.

Kora z wnukiem na archiwalnym zdjęciu

W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów gwiazd i fanów Kory, którzy podzielili się swoimi wspomnieniami związanymi z wokalistką. Również synowa gwiazdy pozwoliła sobie na emocjonalny wpis. Na Instagram wrzuciła zdjęcie, na którym widzimy Korę w towarzystwie jej ukochanego wnuka Leona. Fotografię wykonano w 2012 r., kiedy chłopiec miał roczek.

Kora z wnukiemKora z wnukiem Instagram.com/kahnazet

Taka babcia zawsze będzie dla wnuka idolką - czytamy w jednym z komentarzy.

Kora o wnuku

W tym roku Kora wystąpiła w programie "Uwaga: Kulisy sławy". Opowiedziała wówczas o swojej chorobie. Podczas spotkania autorskiego, które było pokazane na początku reportażu wyznała fance, że gdyby miała zaśpiewać, to zrobiłaby to dla swojego 6-letniego wnuka, który jest na etapie odkrywania jej muzyki.

JT

Więcej o:
Komentarze (50)
Kora z ukochanym wnukiem. Wzruszające zdjęcie pokazała synowa wokalistki
Zaloguj się
 • Dorota Sadowska

  Oceniono 27 razy 17

  na które niby leki? Wszystkie chore na raka jajnika dostają te niby leki? To które leki Panie GURU MEDYCYNY ONKOLOGICZNEJ są niby a które prawdziwe.. Jak tak można pisać o drugim człowieku, szczególnie kimś kto tak został doświadczony przez chorobę. Pamiętajcie że rak jajnika może przytrafić się każdemu kto ma jajniki.. . ok 50% społeczeństawa, wliczajac w to czyjeś matki, córki, siostry, żony ... Kora akurat dla tych wszystkich chorych osób zrobiła bardzo wiele, pokazujac.że można i trzeba walczyć z tą okropną chorobą. Nie życzę nikomu aby musiał przekonać się jak bardzo okropną.

 • Gość: Gdry

  Oceniono 25 razy 17

  Wstyd pisać tak o zmarłej osobie. Jej życie co robiła na co pieniądze szły. No tak Polacy muszą pokazywać się z tej strony zamiast zająć się swoim co pod nosem mają. Wstyd!!!!!!!!! Spoczywaj w pokoju Kora *

 • Gość: G.

  Oceniono 21 razy 15

  Czytając te komentarze zastanawiam się z jakich szpar tak wiele podłości wylazło...może zawsze było, ale siedziało w tych norach...i to ma być katolicki kraj....

 • Gość: ala

  Oceniono 26 razy 14

  Wspaniała kobieta.

 • Gość: es

  Oceniono 11 razy 7

  Wspaniała KORA! jej muzyka to moja wczesna młodość i pierwsza miłość, uwielbiam!, będzie jej brakować

 • Gość: kora z drzewa

  Oceniono 4 razy 4

  na stronie głównej jest zdjęcie samej Kory - bez wnuka, synowej itp.

 • aganiok102

  Oceniono 1 raz 1

  Piękne zdjęcie. Kazda babcia ma takie same uczucia. Nawet jeśli jest gwiazdą.

 • Gość: Maria

  Oceniono 1 raz 1

  Kora mogła żyć nawet 95 lat,ale tak jak wiele zapracowanch kobiet nie miała czasu zrobić dokładnych badań po 40 roku życia ,kiedy zaczynało się coś dziać .Wtedy wycięłaby te zagrożone jajniki.Rak jajnika rozwja się bardzo długo ,nawet 20 lat.Nie daje żadnych objawów ,a usg ,również nic nie wskarze. Wielka strata ,bo mogła żyć pisać piękne piosenki i śpiewać nadal.

 • Gość: Luciola

  Oceniono 7 razy 1

  A który to wnuk, bo nie ogarniam ?
  Ten na biało?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX