Suczka Ramona bardzo cierpi po śmierci Kory. "Jest osowiała, nie chce jeść. Widać, że tęskni". Zawsze była obok wokalistki

Kora była bardzo zżyta z suczką Ramoną, która bardzo często jej towarzyszyła. Od śmierci piosenkarki zwierzak nie ma apetytu i widać, że bardzo tęskni.

Ramona była oczkiem w głowie Kory. Jak kiedyś wyznał Kamil Sipowicz, były zżyte do granic możliwości. Od śmierci piosenkarki suczka zachowuje się inaczej i widać, że mocno przeżywa jej odejście.

Zobacz też: Kora przed śmiercią napisała nowe piosenki. Poprosiła męża, by zostały opublikowane

Kora i Ramona

Jak podaje "Fakt" 18-letnia Ramona bardzo cierpi:

Jest osowiała, nie chce jeść. Widać, że tęskni za swoją panią. Ramonka zawsze była obok Kory, nawet w programie "Must Be the Music" siedziała z pozostałymi jurorami. Była z nią od kilkunastu lat, nic dziwnego, że cierpi - zdradził informator tabloidu.

Ukochana suczka towarzyszyła Korze nie tylko w programach telewizyjnych i na salonach, lecz także podczas chemioterapii oraz okresu rekonwalescencji po operacji. Sipowiczowie nigdy nie ukrywali, że jest dla nich najważniejszym zwierzakiem ze wszystkich, którymi się opiekują.

Kora z RamonąKora z Ramoną KAPIF.pl

Kora o Ramonie

Suczka trafiła do nich w 2000 roku po tym, jak Kora przeczytała wywiad o zaletach charakteru psa rasy bolończyk, który przedstawiany był jako wspaniały towarzysz. Pomyślała wtedy, że chciałaby mieć właśnie takiego zwierzaka, który byłby z nią w hotelach podczas trasy koncertowej.

Kiedyś przeczytałam wywiad z pewnym Włochem, który opowiadał o zaletach charakteru psa rasy bolończyk, o tym, jakim wspaniałym jest towarzyszem. Pomyślałam, że też chciałabym mieć takiego psa, żeby jeździł ze mną na koncerty. W nocy, w hotelach czuję się samotna, mam problemy ze snem, wysoka adrenalina nie pozwala mi się wyciszyć - mówiła kiedyś  w rozmowie ze stacją radiową RMF FM.

Poprosiła męża, żeby znalazł dla niej takiego psa. Szybko stał się dla nich źródłem nieustającej radości i szczęścia.

Kora o walce z chorobą: Jestem w takiej sytuacji, że... Szczerze wyznanie

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Suczka Ramona bardzo tęskni za Korą. Jest osowiała i nie ma apetytu
Zaloguj się
 • Gość: Sissi

  Oceniono 17 razy 17

  nie ma co się dziwić.. zawsze była obecna przy pani. Zawsze była z Kora. pies to tez istota zywa,, czuje i mysli// a wy dziennikarze z tego robicie sensacje// Nie macie innych tematów???

 • Gość: Psiarz

  Oceniono 10 razy 10

  Psy zawsze są przywiązane do człowieka i tęsknią nawet wówczas kiedy wyjeżdża się na urlop Ten piesek był niemal”przyklejony” do Kory wiec trudno się dziwić,ze tęskni Może jej pomoc coś z garderoby Kory żeby była cały czas z nią Pies to największy przyjaciel!

 • Gość: Anja

  Oceniono 4 razy 4

  RIP Kora.😪😪😪Kochana psinka.

 • Gość: Gość

  0

  Kurcze,jakoś mi trudno uwierzyć że Kory już nie ma.Jakos tak przez 38lat była ze mną,ostatnie jej nagrania w programie,była taka pełna energii.Do samego końca z klasą,nie sądziłam,że jest tak zle z jej zdrowiem.Ostatnio jest w modzie mówienie o swoich dolegliwościach zdrowotnych tętniak,rak,udar.A tu może dlatego że nie było głośno,taki szok.Ludzie potępiają ja,że nie przyjęła ostatniego namaszczenia,a ja zapytam gdzie był Bog jak zachorowała.

 • Gość: gosc2

  0

  Ci, ktorzy nie kochaja zwierzat wydaje im sie, ze tesknota psa za swoim Panem/Pania jest glupota. Niech tak pozostanie.

 • poparzony

  Oceniono 6 razy -2

  Ramona to mogłaś być TY :(
  Dobra Zmiana :)

 • Gość: janek

  Oceniono 4 razy -4

  Nie dziwi, napewno wielu tęskni za Korą. Polecam dobry artykuł: Kora nie żyje! Co Potem?
  na: ZycieToWiecej

 • tenare

  Oceniono 7 razy -5

  Ramona była na odwyku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX