Pogrzeb Kory. Znana jest już data i miejsce uroczystości. Mąż artystki zdementował też plotki o jej ostatnim namaszczeniu

Pogrzeb Kory odbędzie się w 8 sierpnia - poinformowała rodzina artystki za pomocą mediów społecznościowych.

Znana jest już data i miejsce pogrzebu Kory. Informacje te podała rodzina artystki, publikując post na jej oficjalnym fanpage'u.

Pogrzeb Kory

Kora zostanie pochowana 8 sierpnia o godz. 11.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie - napisał Kamil Sipowicz, który był związany z wokalistką Maanamu. 

Kora nie przyjęła ostatniego namaszczenia

Kamil Sipowicz postanowił zdementować również plotki, które w ostatnich dniach pojawiły się w mediach. Chodzi o ostatnie namaszczenie, które Kora rzekomo miała przyjąć tuż przed śmiercią. 

Sipowicz podkreślił, że Kora ostatniego namaszczenia nie przyjęła i do końca pozostała wierna swoim przekonaniom. 

Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia - czytamy w poście.

Mąż artystki zdradził też, że Kora ostatnią chemioterapię wzięła miesiąc temu. 

Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła II w Zamościu.

Sipowicz podziękował przyjaciołom, lekarzom i wszystkim zaangażowanym w opiekę nad Korą.

AG

Muniek Staszczyk wspomina Korę: Była pod każdym względem fantastyczna. Trudno było nie być pod jej wrażeniem

Więcej o:
Komentarze (8)
Pogrzeb Kory. Data i miejsce są już znane
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Justyna

  Oceniono 24 razy 20

  To nie sa dyskusje z mediami, pan Sipowicz tylko demontuje plotki, poniewaz chce zeby Kore zostawiono w spokoju!!!!!! Dziekuje lekarzom? To bardzo ladny gest! Koro, bylas wspaniala!!!!! Rodzinie zycze spokoju w tych trudnych dniach.

 • felicjan.dulski

  0

  To jest zdjęcie autorstwa Plewińskiego, artystyczne, upozowane, ale też (moim zdaniem) nie wolne od retuszu. Dlatego trudno rozpoznać osobę ze zdjęcia.

 • Gość: Felis

  Oceniono 20 razy -6

  A kogo obchodzi czy przyjęła ost namaszczenie czy nie. Sam sipowicz to nakręca aby podkreślać te ich gusła i nie być czasem kojarzonym z obrzędami religijnymi/katolickimi.

 • nanorobot

  Oceniono 14 razy -8

  "Sipowicz podziękował (...) lekarzom (...)"

  Temu, który zlekceważył pierwsze objawy też?

 • Gość: M

  Oceniono 29 razy -9

  Dziecinny świat, zmarła facetowi żona a ten zjmuje się dyskusja z mediami, które piszą głupoty aby wzbudzać kontrowersje i zarobić na tym jak najwięcej kasy

 • atos38

  Oceniono 16 razy -10

  Dlaczego Kora wstydzi sie swoich Dłoni ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX